banner1322
x

Turck'tan teknoloji kullanıcıları için mobil eğitim salonu

Turck, eğitim salonundaki otomasyon sistemleri için teknoloji tanıtım sunumlarını ve programlama eğitimlerini size ulaştırıyor.

Turck'tan teknoloji kullanıcıları için mobil eğitim salonu
Robot Zirvesi

Turck, 1 Ocak itibariyle kullanıma açtığı yeni ve kapsamlı eğitim salonunu teknoloji harikası kamera ve ses sistemi donattı. Eğitim salonu güvenli bir bağlantı üzerinden uzak erişime açıldı. Bu sayede Turck’un yenilikçi kontrol mimarileri, ARGEE, CodeSys V3 RFID tanımlama sistemleri, yanında makine güvenliği teknolojileri, Multiprotokol ve IO-Link teknolojileri için de teknik tanıtım ve eğitimleri, kablosuz I/O ağları, mesafe ya da iş yoğunluğu dolayısıyla Turck’un ofisini ziyaret fırsatı bulamayan iş ortaklarının kendi yerlerinde gerçekleştirmesi mümkün oluyor. 

Teknoloji kullanıcılarının söz konusu tanıtım ve programlama eğitimlerine uzaktan erişim seçeneğiyle ulaşması ile oldukça kolay. İlgilendiğiniz teknoloji veya eğitim için ilgili satış sorumlusuna bilgi iletmeniz veya Turck Türkiye mail adresine bu konuda bir talep iletmeniz bunun için yeterli oluyor. Sonrasında gerekli organizasyonu güvenli VPN bağlantısı ile gerçekleştirmek için markanın ilgili satış sorumlusu yapıyor. Turck mobil eğitim salonuna kullanıcıları bekliyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 12:33
YORUM EKLE

Endress

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını