banner1339
x

Tüpraş İzmir Rafinerisi'nin bakım işleri onlara emanet

Teknokon Grup ile dünyanın lider bakım ve endüstriyel hizmet sağlayıcı şirketlerinden Bilfinger arasında imzalanan sözleşmeyle Tüpraş’ın İzmir rafinerisinin bakım işleri üstlenildi.

Tüpraş İzmir Rafinerisi'nin bakım işleri onlara emanet
Enerji Zirvesi

Teknokon Endüstri Tesisleri İmalat ve Montaj A.Ş. endüstriyel tesisler yapım projelerinde anahtar teslimi montaj hizmetleri sunuyor. Elektrik santralleri, rafineriler, petrol ve gaz depolama ve proses tesisleri, maden tesisleri, petrokimya ve kimya tesisleri, hava ayrıştırma tesisleri, asit proses tesisleri, nişasta ve glikoz tesisleri ile demir çelik fabrikaları gibi alanlarda hizmetler sunuyor. Endüstriyel tesislerde ekipman, tank, çelik, boru, elektrik ve enstrümantasyon montajı alanlarında kendisini uzmanlaştırmış olan marka, anahtar teslimi hizmetleri ile müşterilerine daha iyi planlama, disiplinler arası koordinasyon ve maaliyet optimizasyonu sağlıyor.

Türkiye'nin yanı sıra Rusya, Irak, Orta-Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde projeler üstlenen Teknokon, dünyanın lider bakım ve endüstriyel hizmet sağlayıcı şirketlerinden Bilfinger arasında imzalanan sözleşmeyle Tüpraş’ın İzmir rafinerisinin bakım işleri üstlenildi. Bu sözleşme ile İzmir Rafinerisinin bakım ihtiyaçları ve talepleri alanında uzman bu iki markanın ortaklığına emanet edilmiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 15:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cüneyt dastan
Cüneyt dastan - 4 yıl Önce

Hayırlı olsun insAllah iş imkanı verdiniz

Delta Vana

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını