banner1339
x

Su tekniğinde 35 yıllık tecrübe

1984'te hizmete başlayamış, ABD' de ve Avrupa’da bulunan birçok ihtisas sahibi imalatçı şirketin Türkiye'deki temsilcisi olan BURKUT Su Tekniği Cihazları, Her türlü sudan yüksek kalitede proses suyu, kazan besi suyu ve içme suyu hazırlama konularında çözüm önerilerini sektöre sunuyor.

Su tekniğinde 35 yıllık tecrübe
Enerji Zirvesi

35 yıllık deneyim ve tecrübesiyle sektörde ismini duyurmuş olan Burkut Su Tekniği Cihazları su tekniği konusunda çalışan bir ihtisas kuruluşu olarak önümüze çıkıyor.Burkut, birçok proses suyu hazırlama konusunda yeni teknolojileri ülkemize kazandırdı. Ayrıca Burkut,  ülkemizin her sanayi bölgesine proses suyu hazırlama sistemleri kuruyor bunun yanı sıra servis ve sarf malzemesi hizmetleri de veriyor. Her türlü sudan kazan besi suyu,içme suyu ve yüksek kalitede proses suyu, hazırlama konularında çalışan Burkut, ayrıca ABD' de ve Avrupa’da bulunan birçok ihtisas sahibi imalatçı şirketin Türkiye'deki temsilcisi konumunda.

BURKUT KURULUŞUNUN 35. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Geçtiğimiz aylarda Burkut Su Tekniği Cihazları, sektörde 35. Yılını da büyük çoşkuyla kutladı.
Öte yandan, BURKUT A.Ş.’nin kurucusu olan Enis BURKUT Geçen ay Ankara’da düzenlenen Türkiye Jeotermal Kongresine katıldı. Burkut, kongrede “Isı Eşanjörlerinin Soğutma Suyundaki Katılardandan Korunması” Konulu bildiri sundu. 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 17:15
YORUM EKLE

Delta Vana

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını