banner1322
x

SEVİYEYİ YÜKSEK DOĞRULUKLA GÖSTERİYOR

Lonca A.Ş’nin tank, kazan ve depoların dış veya üst yüzeylerine monte edilen ELG manyetik by-pass seviye gösterge ürünü, seviyeyi kolaylıkla ve yüksek doğrulukla görme imkanı veriyor.

SEVİYEYİ YÜKSEK DOĞRULUKLA GÖSTERİYOR
Endüstrideara

CEM KARATAY - Lonca A.Ş'nin ELG manyetik by-pass seviye göstergeleri; tank, kazan ve depoların dış veya üst yüzeylerine monte ediliyor, seviyeyi kolaylıkla ve yüksek doğrulukla görme imkanı veriyor.

Diğer mekanik yöntemli ölçüm sistemlerine göre daha ekonomik olup, montaj ve bakım kolaylığı ile birlikte değişik montaj şekilleriyle kullanıcıya avantajlar sağlıyor.

Gövdeye kolayca monte edilebilen sensörlerle yapılacak switch ve transmitter ekleri ile kontak çıkışı ve/veya analog çıkış alma olanağı sağlıyor.

Yüksek basınçlı ortamlar ve buhar gibi sıcak ve zorlu şartlarda kullanıma son derece elverişli.

ÇALIŞMA PRENSİBİ NASIL?

Birleşik kaplar prensibi gereği, tank ve seviye göstergesinin ana gövdesi içindeki sıvı seviyeleri aynı olmaktadır.

Gövde içinde bulunan ve sıvıların kaldırma kuvveti dikkate alınarak dizayn edilen şamandıra, ana gövdenin dış yüzeyine monte edilmiş olan flapları etkiler ve dönmesini sağlıyor. Flapların farklı renklerde olan iki yüzü sayesinde sıvı seviyesi dışarıdan kolayca izlenebiliyor.

Her gösterge, imalat sonrasında basınç, sızdırmazlık ve son kontrol testlerinden geçirildikten sonra müşteriye teslim ediliyor.

AVANTAJLARI NELER?                                                    

* Görsel izleme ve kontrol için
* Analog sinyal ve kontak çıkışı
* Farklı bağlantı seçenekleri
* Akışkana uygun malzeme seçenekleri
* Lokal dijital gösterge


 

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 15:25
YORUM EKLE

Delta Vana

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını