Proses sektörünün en büyük organizasyonu başladı

Proses sektörünün en büyük organizasyonu olan Proses Zirvesi 22-24 Ekim tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy’de WOW Kongre Merkezi’nde Proses Güvenliği Sempozyumu ile birlikte gerçekleştirilecek.

Proses sektörünün en büyük organizasyonu başladı
EndüstrideAra - Haber Detay

Proses otomasyonu, yönetimi, emniyeti ve bakımı konularında yatırım yapan ve çözüm sunan yerli, yabancı firmaların deneyimlerinin uygulamalı olarak görülebileceği zirvenin içinde endüstriyel bakıma özel bir alan da bulunuyor.  

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ile eş zamanlı olarak düzenlenecek Zirvede, firmalar için önemli olan çoklu uygulama örnekleri, aynı anda bir bütün olarak görülebilecek.

Proses Zirvesi ve Sergisi’nde; Proses Otomasyonu, Proses Yönetimi, Proses Emniyeti ve Proses Bakımı konularında yatırım yapan firmalar, sektör bazında kendi deneyimlerinden ortaya çıkan başarı hikayelerini paneller aracılığıyla paylaşacak.

Rafineriler, enerji santralleri, temiz ve atık su tesisleri, kimya ve boya sanayi, demir çelik, kağıt, gıda, ilaç, yem gibi tüm sektörlerde; proses otomasyonu, yönetimi, emniyeti ve bakımı konularının işleneceği zirve hakkında daha fazla bilgi almak ve ücretsiz kayıt olmak için www.prosesotomasyonu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 17:41
YORUM EKLE

Endress

Enelsan

Dergiler