banner1322
x

Proscon eğitimlerini "Game Based Learning" tekniği ile gerçekleştiriyor

Endüstri Gündemi'nin bu haftaki konuğu olan Proscon Kurucu Ortağı Mehmet Dilaver, proses güvenliği ile ilgili ihtiyaçlarını analiz ediyor ve eğitimleri "Game Based Learning" tekniği ile gerçekleştiriyor.

Proscon eğitimlerini "Game Based Learning" tekniği ile gerçekleştiriyor
Endüstrideara

Endüstri Gündemi programının bu haftaki konuğu Proscon Kurucu Ortağı Mehmet Dilaver oldu. Farklı sektörlerin proses güvenliği ile ilgili ihtiyaçlarını analiz eden Proscon, 4’üncü yılında eğitimlerine devam ediyor. Proses güvenliği ile ilgili sunduğu eğitim içeriklerini ve bu eğitimlerle ulaşmak istediği noktayı bizlere anlatan Dilaver ile tüm sektörleri değerlendirme şansı bulduk. 

Konuşmasına şu sözlerle başlayan Proscon Kurucu Ortağı Mehmet Dilaver: “Proscon Mühendislik olarak Proses güvenliğine odaklanan ve varlık bütünlüğü kavramına da el atan bir yapımız bulunuyor. Sektörde akaryakıt depolama terminallerinden boya üretim tesislerine, savunma sanayiden kimyasal depolama tesislerine kadar birçok farklı alanda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Türkiye’de sanayiye hizmet verebilmek için tüm kadromuzu uluslararası eğitimlerle donatmaya çalışıyoruz. Amacımız Türkiye’deki hizmet kalitesini yükseltmek.” dedi. Eğitimin amacı ve yöntemleriyle ilgili de şu bilgileri paylaştı: “Biz eğitimlerimizin içeriğini ve yöntemini oluştururken klasik bir sunumdan fazlasını yapmaya çalıştık. Bunu başarabilmek içinse diyalog ortamına daha fazla yer verdik. Proses güvenliği yönetim sistemi kurulumu ve denetimi sırasında karşılaşılan problemleri ortak bir havuzda topluyoruz ve oyunlaştırarak daha keyifli bir hale getiriyoruz.” Tüm sektörlerde yaşanan yeni gelişmeleri ve teknolojileri ele aldığımız Endüstri Gündemi programında bu hafta proses güvenliği konusuna değindik ve Proscon Kurucu Ortağı Mehmet Dilaver ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. 
 

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 14:01
YORUM EKLE

SMS

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını