banner1322
x

Petkim CTP soğutma kulesi hizmete hazır

Cenk Endüstri Tesisleri İmalat ve Taahhüt A.Ş. tarafından yapımı üstlenen Petkim CTP soğutma kulesi hizmet vermeye hazır. Kulenin teslimi 1 Mart’ta gerçekleştirilecek.

Petkim CTP soğutma kulesi hizmete hazır
Endüstri 40 Zirvesi

Cenk A.Ş. su soğutma kulesi, kuru tip soğutucu, hava soğutmalı kondenser, kapalı çevrim su soğutma sulesi, hibrid kule, adyabatik soğutma kulesi imalatları gerçekleştiren Cenk A.Ş, 30 yılı aşkın süredir faaliyetlerini deneyimli mühendis, teknik ekip ve en güncel teknolojileriyle gerçekleştiriyor. Cenk Endüstri Tesisleri İmalat ve Taahhüt A.Ş. tarafından yapımı üstlenen Petkim CTP soğutma kulesi hizmet vermeye hazır. Kulenin teslimi 1 Mart’ta gerçekleştirilecek. 

Petkim’in CTP soğutma kulesi inşa çalışmalarında sona gelindi. Anahtar teslim endüstriyel tesis projesi montaj işlemleri, betonarme CTP imalatı ile otomasyon sisteminin yapımını kapsayan projenin yapımı Cenk Endüstri Tesisleri İmalat ve Taahhüt A.Ş. tarafından üstlenildi. 1 Mart’ta teslim edilmesi planlanan soğutma kulesi şu an tesis için hizmet vermeye hazır hale getirilmiş durumda. 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 09:07
YORUM EKLE

Delta Vana

Honeywell

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını