MİLANGAZ’IN YENİ SAHİBİ KİM?

TOTAL ve M Oil markalarını birleştiren Oyak, önemli bir hamleye imza atarak Milangaz’ı da bünyesine kattı.

MİLANGAZ’IN YENİ SAHİBİ KİM?
Endüstrideara

DERYA KUMTEPE - OYAK, enerji sektöründeki lider oyuncu olma hedefine yaklaşmak için önemli bir adım attı. Daha önce TOTAL ve M Oil markalarını birleştiren OYAK, şimdi de Milangaz’ı da bünyesine kattı. Oyak Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem, bu süreci “Kararlılık Dönemi” diye adlandırdığını belirterek enerji sektörüyle ilgili belirledikleri büyüme hamlesinin ilk aşamasını tamamladıklarını belirtti. Erdem, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “Oluşturduğumuz bu katma değeri daha da artırmayı hedefliyoruz. 20 noktada 130 bin metreküplük LPG depolama kapasitesine ve güçlü bir lojistik ağına sahip olduk. Milangaz’ı devralarak pazar payımızı otogazda yaklaşık yüzde 10, tüp gazda ise uüzde 19 oranında artırmayı hedefliyoruz.” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 08:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Açıkgöz
Ahmet Açıkgöz - 4 ay Önce

Bir husus daha var yabancı marka tüp sorunu takas sorunu yaşıyoruz buna hala kesin çözüm bulunamıyor biz sahada bunların sıkıntısını çekerken bu şekilde satışımızı arttırma şansımız yok şirken bizden yabancı marka tüpü alırsa ve kar marjını arttırırsa biz bu işi daha rahat yapar ve satışımızı arttırmış oluruz saygılar sunuyorum

Zülfikar Şahiner
Zülfikar Şahiner - 3 ay Önce

Bu habere çok sevindim. Bundan sonra favorim milangaz. Önceki sahibindeyken bu şirketten ne zaman gaz alsam arabada anormallikler oluyordu bende bir daha gaz almayı bırakmıştım. Geçen gün mecburen gaz almak zorunda kaldım hiç sıkıntı yaşamadım hatta memnun oldum bu yüzden elmi değiştirdi diye merak ettim ki gerçekten el değiştirmiş hemde oyak almış daha bi sevindim çünkü ben gazi polisim. Böyle devam edin saygılar sunuyorum.

Endress

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını