Krohne Academy programının son bölümü İstanbul’da

KROHNE Academy’nin 2019 yılı programının üçüncü ve son organizasyonu İstanbul The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da başladı. Krohne, Samson ve Phoenix Contact firmalarının düzenlediği organizasyon, sektörden birçok ismi ağırlıyor.

Krohne Academy programının son bölümü İstanbul’da
Enerji Zirvesi

Krohne Academy, 2019 yılı programının üçüncü ve son organizasyonu için İstanbul The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’in kapılarını sektöre açıyor. Proses ve otomasyon kontrol alanında gelişen ileri teknolojilerin masaya yatırıldığı ve farklı sektör ihtiyaçlarının analiz edildiği organizasyon, İstanbul ayağında da etkin bir rol üstleniyor. Düzenlenen eğitimler ve seminerler kapsamında birçok misafiri ağırlayan Krohne Academy, Samson ve Phoenix Contact ile birlikte hareket ediyor. Bu güç birliği de tüm sektör paydaşlarına pozitif bir etki sağlıyor.

KROHNE ACADEMY İSTANBUL PROGRAMI 

Krohne Academy İstanbul’da gerçekleştirdiği son programı yoğun bir katılım ile sürüyor. Endüstriyel standartların ve prosedürlerin konuşulduğu organizasyon yine üç farklı salonda gerçekleşiyor. Sunum aralarında ürün ve otomasyon çözümleri ile ilgili merak edilenler masaya yatırılıyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 11:06
YORUM EKLE

SMS

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını