banner1322
x

FİZİKSEL DEĞERLER DİJİTAL ORTAMDA

Elimko, geliştirdiği kağıtsız kayıt ve kontrol cihazları ile endüstrinin her alanında fiziksel değerlerin dijital ortamda kayıt edilmesini sağlıyor.

FİZİKSEL DEĞERLER DİJİTAL ORTAMDA
Endüstri 40 Zirvesi

DERYA KUMTEPE - Elimko tarafından sunulan E-PR-110 serisi kağıtsız kayıt ve kontrol cihazları yeni nesil mikrokontrolör kullanılarak tasarımlandı. Üniversal giriş ve çıkışları kullanıcı tarafından programlanabiliyor. Sıcaklık, basınç, seviye, debi, akım, gerilim gibi fiziksel birimlerin sayısal ortamda kayıt edilmesinde, demir-çelik, kimya, metalurji, petro-kimya, rafineriler, gıda, çimento, seramik, cam ve diğer sanayi dallarında yaygın bir kullanım alanı bulunuyor. Çok fonksiyonlu kayıt cihazı; RS-485 ve ethernet bağlantısı, USB port imkanı ve yüksek kapasitede dahili veri depolama özelliğine sahip. 

YAYGIN KULLANIM İMKANI 

E-PR-200 serisi kağıtsız kayıt kontrol cihazI, mikrokontrolör kullanılarak tasarlanmıştır ve kağıtsız kullanılmaktadır. Kullanıcılar, Üniversal giriş ve çıkışları rahatça programlanabiliyor. 54 kanala kadar giriş imkanı ile endüstrinin her alanında kullanılıyor. Sıcaklık, basınç, seviye, debi, akım, gerilim gibi fiziksel birimlerin dijital ortamda kayıt edilmesinde, demir-çelik, kimya, metalurji, petro-kimya, rafineriler, gıda, çimento, seramik, cam ve diğer sanayi dallarında yaygın bir kullanım alanı bulunmaktadır. RS485 ve ethernet bağlantısı, çok fonksiyonlu bir kayıt cihazı olma özelliği bulunuyor. USB giriş imkanı ve yüksek kapasitede internal veri depolama özelliği de dikkat çekiyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2020, 15:00
YORUM EKLE

Endress

Honeywell

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını