ELİMKO’DAN E-220 SERİSİ

Elimko, E-220 serisi üniversal proses kontrol cihazları ile açık/kapalı ve PID kontrol yapmak üzere, gelişmiş yeni nesil mikro denetleyici kullanılarak tasarımlanmış proses kontrol cihazını sundu.

ELİMKO’DAN E-220 SERİSİ
Şirketler Arası Pazarlama

E-220 Serisi üniversal proses kontrol cihazları; açık/kapalı ve PID kontrol yapmak üzere, gelişmiş yeni nesil mikro denetleyici amacıyla tasarlandı. Ürünün boyutları 96x96 mm ebatlarında olurken TFT ekranlı IEC/TR 60668 standardına uygun olarak üniversal giriş ve çıkışların kullanıcı tarafından kolaylıkla programlanabiliyor. Son teknolojik gelişmeleri içeren PID parametrelerin hem manuel hem otomatik ayarlanması ile ilgili özel bir yazılım kullanılmaktadır. Bu şekilde çok daha hassas ayarlama yapılabilmektedir.

Endüstrinin her alanında; sıcaklık, basınç, seviye, hız, akım gerilim, direnç ve diğer fiziksel birimlerin ölçüm ve kontrolünü sağlıyor. Bu noktada demir çelikten çimentoya, kimyadan gıdaya, plastikten petrokimyaya kadar birçok sektöre hitap ediyor. Ayrıca rafineriler, seramik, cam ve diğer sanayi alanlarında da kullanılıyor. 

• 320x240 TFT Renkli Ekran
• Yüksek Okuma Hassasiyeti
• Kolay Kullanım
• Zaman ve Dış Etkenlerle Bozulmayan Kalibrasyon
• Sensör Kopuk Algılama
 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 14:22
YORUM EKLE

Hach

Vega

Dergiler