banner1322
x

ELİMKO'NUN YENİ FABRİKASININ RESMİ AÇILIŞI YAPILDI

Elimko'nun yeni fabrikasının açılışı, 16 Ağustos 2021 tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından törenle gerçekleştirildi.

ELİMKO'NUN YENİ FABRİKASININ RESMİ AÇILIŞI YAPILDI
Enerji Zirvesi

Elimko Elektronik'in daha önce yatırım yaptığı ve ST Endüstri Radyo'da duyurduğu yeni fabrikası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından törenle açıldı.

41 MİLYON TL'YE MAL OLDU, 143 KİŞİ ÇALIŞACAK

Firmanın yapımı tamamlanan yeni üretim tesisinin açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımlarıyla, Mitaş Endüstri fabrikasında gerçekleştirilen törenle Ankara Sanayi Odası 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde üretime geçen 25 fabrika ile birlikte gerçekleştirildi.

Yatırım tutarı 41 milyon 243 bin TL olan tesiste, toplamda 143 kişi istihdam edilecek.

"ENTEGRE BİR TESİSTE HİZMET ETMEKTEN ÖTÜRÜ GURURLUYUZ"

Konuyla ilgili firmanın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"1976 yılından beri 'Otomatik Kontrol Sistemleri ve Tesis Çözümlerinde Güvenilir İsim' olarak çalışan Elimko, hizmetlerine, 30.000 metrekarelik Ankara Sanayi Odası 2. Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 'Yeni Fabrika' alanında devam edecektir. Fabrikamız, diğer 25 fabrika ile birlikte 16 Ağustos 2021 Pazartesi günü, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından törenle açılmıştır. Böyle entegre bir tesiste, hizmet etmekten gurur duyuyoruz."

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2021, 16:11
YORUM EKLE

SMS

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını