banner1322
x

Dünya çapında yerli marka yaratmak için...

SMS Tork Genel Müdürü Enver Kaya, katılım gösterdikleri yurtdışı fuarları ile dünyaya açılan bir yerli marka yaratmayı hedeflediklerini söylüyor.

Dünya çapında yerli marka yaratmak için...
Endüstrideara

Kocaeli İMES OSB ek üretim tesislerinin hizmete girdiğini ifade eden SMS Tork Genel Müdürü Enver Kaya, 2018 yılında en son katıldıkları Valve World fuarı gibi yurtdışı fuarlarına katılım göstererek dünyaya açılan bir yerli marka yaratmaya çalıştıklarını belirtiyor. 

Kocaeli’nde İMES Organize Sanayi Bölgesi’ndeki ek üretim tesislerini hizmete alarak üretim gücünü artıran SMS Tork’un Genel Müdürü Enver Kaya, yurtdışı fuarlarına katılım göstererek dünyaya açılan bir yerli vana üretim markası yaratmayı hedeflediklerini vurguluyor. SMS Tork yeni üretim tesislerinde, paslanmaz çelik küresel vana, paslanmaz çelik akış göstergeleri, paslanmaz çelik emniyet ventilleri üretimini gerçekleştiriyor. SMS Tork ek üretim tesisindeki kalite birimi, üretim yönetimi birimi, yalın üretim daime yenileme birimi, Ar-Ge ve Ür-Ge birimleriyle İK birimi, satın alma, satış, ihracat, finans birimlerinin tamamı için yeni istihdamlar da yaratacak. 
 

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 13:58
YORUM EKLE

Delta Vana

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını