Buhar ve akış kontrol alanlarında öne çıkıyor

PNÖSAN, NORDSTEAM markası altında buhar armatürleri, tesisat ekipmanları ve her türlü teknik malzemeyi stoğunda bulunduruyor.

Buhar ve akış kontrol alanlarında öne çıkıyor
Endüstrideara

PNÖSAN, pnömatik-hidrolik malzeme satışı ve endüstriyel danışmanlık hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.  Firma, genç,dinamik,sürekli gelişimin önemini benimsemiş, alanlarında teknik yeterliliğe sahip profesyonellerden oluşmuş kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Müşterilerinin, ihtiyaçlarını anında karşılayabilmek için PNÖSAN, NORDSTEAM markası altında üretmeye başladığı Türk malı, CE sertifikalı buhar armatürlerinin yanı sıra, tesisat ekipmanları ve her türlü teknik malzemeyi de stoğunda bulunduruyor.

Firma, dünya çapındaki test kuruluşlarına onaylattığı, kendi markasını taşıyan ürünler ile sektörde öne çıkıyor. PNÖSAN, kondenstoplar ve buhar armatürleri, pnömatik ürünler, paslanmaz çelik ürünler, mekanik salmastralar, yumuşak salmastralar, contalar ve daha birçok ürününü kendi markasıyla Türkiye ve dünya pazarlarının beğenisine sunuyor. Bununla birlikte firma, aktüatörler, pozisyonerler, limit switchler, paslanmaz pistonlu vanalar ve pnömatik diyaframlı kontrol vanaları ile kullanıcılarına avantaj sağlıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 09:19
YORUM EKLE

SMS

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını