AYVAZ 73. YILINI 73 BAYİSİYLE BİRLİKTE KUTLUYOR

Ayvaz, sektördeki 73. yılını bugünlere gelmesinde büyük rol oynayan bayileriyle birlikte kutluyor. Ayvaz, sektörde ilk niteliği taşıyacak orta metraj bayi belgesel filmiyle kutlayacak.

AYVAZ 73. YILINI 73 BAYİSİYLE BİRLİKTE KUTLUYOR
Robot Zirvesi

Ayvaz; bugün sadece merkez fabrikasında 500’ün üzerinde çalışana sahip, Türkiye tesisat sektörünün dev bir şirketi haline geldi. Ayvaz, 73. yılını yurdun dört bir yanındaki 73 bayisiyle kutlama kararı aldı. Konuyla ilgili açıklama yapan İcra Kurulu Başkanı Serhan Alpagut, kurdukları iş ortaklıklarının nesiller boyu süren, güçlü bağlara dönüşmesini her zaman amaçladıklarını ve mevcut bayileriyle bunu başardıkları söyledi. “Başarılarımız aynı zamanda bayilerimizin de başarısıdır” diyen Alpagut sözlerine şöyle devam etti: “Bayilerimizin bazıları otuz yılı aşkın süredir Ayvaz bayisi. En yenisi ise birkaç aydır. Eski çalışanlarımızdan “bayi” olan da var... Kaç yıllık olduğu fark etmeksizin marka elçiliğimizi yapan tüm bayilerimizle her zaman özenli bir iletişim yürütmeye dikkat ediyoruz. Ticaretin soğuk kurallarının aramızdaki sıcaklığı bozmasına izin vermemeye çalışıyoruz. Ayvaz kalitesini ülkenin dört bir yanına ulaştıran bayilerimiz bizim göz bebeğimiz. O nedenle bu anlamlı yılı onlara adadık.”

TÜM BAYİ ÇALIŞANLARINA SÜRPRİZ YENİ YIL HEDİYESİ

Ayvaz, 73. yılına 73 bayi ile girmesi vesilesiyle tüm bayilerinde görev yapan tüm çalışanlara anlamlı bir sürpriz yapmak istedi. Türkiye’nin her yanında Ayvaz kalitesinin ve güvenilirliğinin birer temsilcisi olan bayilerini tek tek aradı ve unvan fark etmeksizin her bir çalışanın adını ve beden numaralarını topladı. 73 bayideki 600’ün üzerindeki çalışana üzerinde çalıştıkları bayinin adının yazdığı bir polar ceket, kolonya ve 10’lu maskeden oluşan yılbaşı hediyesi gönderdi. Her bir hediye, kişiye özel teşekkür notlarıyla paketlendi. Bu jest bayilerden oldukça güzel geri bildirimler aldı. Pek çok bayi çalışanı, üzerlerine Ayvaz ailesinin bir parçası olduklarını gösteren ceketlerini giymiş halde fotoğraflar çekilerek Ayvaz’a gönderdiler.

AYVAZ BAYİ BELGESEL FİLMİ GELİYOR

Daha önce Ayvaz’ın 70. yılı için Ayvaz çalışanlarının yer aldığı anlamlı ve çok beğenilen bir film çeken Ayvaz, şimdi de bayilerinin odak noktası olacağı yeni bir film projesine start verdi. “73. Yılımızda 73 Bayi” konseptli belgesel film ile ilgili çok heyecanlı olduklarını belirten Alpagut, bunun sektörde daha önce eşi benzeri görülmemiş bir iş olduğunun altını çizdi. “Orta metraj olmasını planladığımız film için Türkiye’nin dört bir yanındaki bayilerimiz gezilecek. Sadece çekimlerinin yaklaşık 3 ay süreceği büyük bir film projesi bu. Sektör dışındakilerin bile seyrederken keyif almasını isteyeceğimiz tatta bir iş olacak. Bu adeta bir belgesel olacak. Nasıl bir sonuç çıkacağını inanın biz bile merak ediyoruz” diyen Alpagut; bayi belgeselini daha önceki filmlerinde birlikte çalıştıkları ödüllü yönetmen Can Kılcıoğlu’nun çekeceğini açıkladı.

YORUM EKLE

Delta Vana

Honeywell

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını