ARTIK DANFOSS SENSİNG SOLUTİONS İSMİYLE PİYASADA

1 Ocak 2021 tarihi itibariyle Danfoss Endüstriyel Otomasyon ürün portföyü, Danfoss Sensing Solutions adıyla artık piyasada olacak.

ARTIK DANFOSS SENSİNG SOLUTİONS İSMİYLE PİYASADA
Endüstri 40 Zirvesi

Değişim sadece yeni ismiyle değil aynı zamanda en son uzmanlık ve daha gelişmiş uygulama odaklı sensor teknolojileri ve çözümleri sağlamak için portföyünü ve hizmetlerini güçlendirmeyi hedefliyor. Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Danfoss Soğutma Segmenti Sensing Solutions Başkan Yardımcısı Bert Labots, "Yeni ismimiz, geleceği kucaklamaya olan bağlılığımızı yansıtmakta olup, aynı zamanda dijital sensör konusundaki yolculuğunuzda bugün de yarın da sizin ortağınızdır, "diyor.

DAHA GÜÇLÜ BİR PORTFÖYE ULAŞILACAK

İsim değişikliğinin arkasında, daha geniş bir ürün yelpazesi, giderek daha çeşitli sensör teknolojileri ve sensör ekosistemleri için rakipsiz destek ve hizmetler sunmasını sağlayacak yeni bir organizasyon yapısı bulunuyor. Danfoss Sensing Solutions Başkan Yardımcısı Bert Labots, "Lider bir küresel oyuncu olarak, hızla değişen dijital ortama uyum sağlamanın yetkin bir ortak gerektirdiğini biliyoruz. Danfoss Sensing Solutions, müşterilerimiz ve ortaklarımız için her zaman daha ileriye gitmek adına endüstri lideri düzeyinde bilgi birikimi ve gelişmiş sensör teknolojileri sağlamaktadır. Bu yolculuğun önemli bir parçası, kablolu ve kablosuz sensör çözümleri için dijital sensör bağlantısı kapsamındaki ürün portföyümüzü genişletmek yönündedir.  Farklılaşmamızı sağlayan diğer bir konu da diagnostik ve sensör tarafında anında programlanabilirlik ve uzaktan teknik destek sağlayan akıllı sensörlerin olmasıdır." diye belirtmiştir.

DANFOSS SENSİNG SOLUTİONS İLE ÖZELLEŞTİRME STANDARTTIR    

Danfoss Sensing Solutions, ürün ve uygulama yelpazenizdeki değişikliklere hızlı bir şekilde adapte olabilmeniz için tüm ürünlerimizin hızlı ve basit bir şekilde istediğiniz teknik özellikler doğrultusunda özelleştirilmesini sağlayacaktır. Küresel varlığımız ve üretimimiz, bize ne zaman ve nerede ihtiyacınız olursa olsun, her zaman ulaşılabilir olduğumuz anlamına gelir.
 
 

YORUM EKLE

Endress

vega

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını