banner1322
x

Almanya'ya gidiyor

Bağlantı sistemleri alanında geniş ürün gamı ile dikkat çeken Arma Bağlantı Sistemleri, 8. Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Endüstrisi Fuarı olan Fastener Fair Stuttgart'a katılıyor.

Almanya'ya gidiyor
Enerji Zirvesi

Kalıp atölyesi olarak 1980 yılında kurulan Arma Bağlantı Sistemleri A.Ş, beyaz eşya sanayisi başta olmak üzere birçok farklı sektörde müşterilerine hizmet sunuyor. 

Çeşitli bağlantı elemanları başta olmak üzere braket, komponentler ve tasarımı kendisine ait olan otomatik metal form verme makinalarının üretimini gerçekleştiren Arma Bağlantı Sistemleri A.Ş, aynı zamanda müşterilerinin ürünlerini geliştirmelerinden, onları üretene kadarki tüm proseslerinde de çözüm ortaklığı sunuyor.

DIN 3016-1 ve DIN 3017-2 bağlantı kelepçelerinin yanı sıra boru ve kablo bağlantı kelepçeleri, hortum kelepçeleri, ağır iş kelepçeleri ve egzoz kelepçeleri, otomotiv ve beyaz eşya uygulamaları için özel yay klipsleri, askı kelepçeleri, vida klipsleri ve U klipsleri, kafesli somunlar, U tipi metrik klipsler ve özel yaylı pullar ile bağlantı sistemlerinde oldukça geniş bir ürün gamına sahip olan Arma Bağlantı, müşteri portföyünü genişletmek adına özellikle yurt dışı fuarlarına da sıkça katılım gösteriyor.

Geniş ürün yelpazesi ve öngörülü müşteri geliştirme yaklaşımlarıyla sıklıkla takip ettikleri fuarlar olan şirket, 19 – 21 Mart 2019 tarihleri arasında Almanya’da gerçekleşecek olan ve endüstrideki bağlantı elemanlarının sabitleme, montaj ve montaj sistemleri, inşaat sabitleme sistemleri ile bağlantı elemanlarının üretim teknolojilerinin buluşacağı Fastener Fair Stuttgart 2019 Fuarı’na katılacaklarını açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2019, 14:09
YORUM EKLE

Delta Vana

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını