Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi için yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren PowerON İş Geliştirme Direktörü Sertaç Laçinkaya, her katılımcı firmanın ürün veya hizmetlerini öne çıkarma arzusu mutlaktır. Ancak PowerON carisi altında katılacağımız ilk fuar olduğu için Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi bizim için ayrı bir özel olacak. Biz etkinlik boyunca enerjimizi ve tutkumuzu öne çıkarmayı ve bunu iş ortaklarımız ve ziyaretçilerimizle paylaşmayı amaçlıyoruz. Sergileyeceğimiz panel ve inverter ürünleri konusundaki deneyim ve uzmanlığı ziyaretçilerimize aktarıyor olmamızın yeterince tatmin edici sonuçlar doğuracağına eminiz” dedi. 

“PREMİUM ÜRÜNLERİMİZİ SUNACAĞIZ”

Enerji tüketen tesislerin yenilenebilir ve sürdürülebilir kaynaklar ile daha rekabetçi ve dinamik pazar koşullarına ayak uydurabilmelerini sağlayacak güneş enerji santral yatırımları ve yüksek güç kalitesinin ve devamlılığının sağlanabilmesi için gerekli Güç Dönüşüm ekipmanlarının sağlanması noktasında hem EPC firmalara hem de yatırımcı firmalara premium ürün sağlayıcısı olarak etkinlikteki yerimizi alıyoruz.

“GÜÇ SİSTEMLERİ KONUSUNDAKİ İHTİYAÇLARA CEVAP VERİYORUZ”

Laçinkaya, son dönemde yer aldıkları projeyle ilgili bilgi verdi. Laçinkaya, “Uygulama yapan bir firma olmadığımız için ekipman tedariği yaptığımız bir işletmenin güç sistemleri konusundaki ihtiyaçlara nasıl cevap verdiğimizi anlatmak isterim. Renovasyona giren Endüstriyel bir tesisimizin öncelikle güneş paneli ve Inverter tedariği ile GES çözümünün ana bileşenleri karşılanmış ardından Dizel Jenerator ve UPS değişimleri ile de güç yedekleme tarafındaki gereksinimlerine cevap olunmuştur. Bir anlamda tesisin güç dönüşüm sistemi için gereken ana ekipmanlar tek elden sağlanmış ve uygulaması başarılı EPC firmalar tarafından gerçekleştirilmiştir. Globalde de iyi tanınan lider işletmenin tesisleri artık daha güvenli ve daha kararlı şekilde hayatına devam edecektir. Biz de bu projenin ürün seçimi ve tedariği süreçlerinde bulunmaktan ziyadesiyle gurur duyduk” dedi. 

VAT ENERJİ’DEN AZERBAYCAN ENERJİ BAKANLIĞI İLE YENİ PROJE VAT ENERJİ’DEN AZERBAYCAN ENERJİ BAKANLIĞI İLE YENİ PROJE

“YENİ MODELLERİMİZLE HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”