banner1013
x

SAHA İstanbul’un Çizgi’si belli oldu

Endüstriyel otomasyon ve IT ürünleri alanında yüksek teknolojiler üretmek adına hizmet veren Çizgi Teknoloji, SAHA İstanbul’a dahil oldu.

SAHA İstanbul’un Çizgi’si belli oldu
EndüstrideAra - Haber Detay

Çizgi Teknolojileri Elektronik Tasarım ve Üretim A.Ş, Türkiye’de otomasyon ve IT alanlarındaki ürünleri yüksek teknoloji ve katma değerli bir şekilde geliştirmek ve tasarlamak adına 1994 yılında kurulduğundan bu yana teknoloji geliştiriyor. 

Çalışmalarına hız kesmeksizin devam eden Çizgi Teknoloji, Türkiye’nin savunma, havacılık ve uzay kümelenmesi olan SAHA İstanbul Derneği’ne katıldı. Çeyrek asra yakın bilgi birikimlerini ve teknolojilerini Türkiye adına paylaşmanın ve kullanmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Çizgi Teknoloji yetkilileri, özellikle endüstriyel bilgisayarlar ve Kiosk-Digital Signage teknolojisindeki bilgilerini kullanacak.

SAHA İSTANBUL HAKKINDA

SAHA İstanbul, savunma sanayinin her alanında, havacılık ve uzay sanayindeki Türkiye firmalarını bilgilendirmek, yönlendirmek ve rehberlik etmek adına oluşmuş kümelenmeler oluşturmak, bu şekilde de milli üretimi, kapasite ve yetenekleri artırmak mottosuyla hareket eden bir yapılanmadır.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 18:32
YORUM EKLE

Siemens - Otomasyon

Balluff

Dergiler