HALICI, B&R QUALIFIED PARTNER AĞINA KATILDI

Halıcı Grup, B&R ile partnerlik anlaşması imzaladığını duyurdu.

HALICI, B&R QUALIFIED PARTNER AĞINA KATILDI
Endüstrideara

ABB Türkiye’nin en büyük partneri olan Halıcı Group, sunduğu otomasyon çözümlerini güçlendirmek ve çeşitlendirmek amacıyla ABB Grubu’nun üyesi olan B&R ile partnerlik anlaşması imzalayarak “Qualified Partner” ağına dahil oldu.

Partnerlik anlaşmasının imzalandığı toplantıya Halıcı Group CEO’su Dr. Hüseyin Halıcı, CTO'su Erim Yangın ve Satış Müdürü Tolga Palandöken ile B&R Endüstriyel Otomasyon Genel Müdürü Ömer Yücel, Satış Mühendisi Selim Şahin ve Pazarlama & Kurumsal İletişim Yöneticisi Burcu Çağatay Şen katıldı. 

"MOTION KONTROL VE ENDÜSTRİYEL PC ÇÖZÜMLERİMİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRDİK"

Söz konusu partnerlik anlaşmasının her iki firma için de hayırlı olmasını dileyen Halıcı Group CEO’su Dr. Halıcı, "B&R ile yaptığımız partnerlik ile birlikte motion kontrol ve endüstriyel PC çözümlerimizi daha da güçlendirmiş olduk." ifadelerini kullandı.

QUALIFIED PARTNER AĞI NEDİR?

B&R'ın “Endüstriye hizmet eden bir ağ” olarak lanse ettiği Qualified Partner Programı, endüstri deneyimi ve B&R teknolojisi kullanımı olan bir sistem entegratörleri ve mühendislik şirketleri ağıdır.

Program ile piyasa desteğinin yakın sinerjisi yoluyla uzun vadeli bir ortaklık oluşturulması hedefleniyor. Kalite sunmaya odaklanmış olan program; eğitim imkânı ve teknik destek, sürekli güncelleme, ticari bir sinerji, ortak pazarlama ve promosyon faaliyetleri, yıllık sertifikasyon gibi önemli avantajlarıyla bir ortaklıktan daha fazlasını sunuyor.

Endüstriyel otomasyonun trend belirleyicisi B&R’ın genişletmeye devam ettiği partnerlik ağına; imzalanan anlaşma ile birlikte son olarak Türk endüstri sektörüne otomasyon, elektrik ve telekomünikasyon alanlarında hizmet sunan, 28 yıllık deneyimiyle 1000’nin üzerinde projeye imza atan Halıcı Group da katılmış oldu. 
 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2022, 13:52
YORUM EKLE

Endaş

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını