banner1339
x

WALTER UF4 GEOMETRİSİNDE PORTFÖNÜ GENİŞLETİYOR

Walter Tools, UF4 geometrisinde portföyünü genişletiyor. Şirket, üniversal kullanılabilir bir tornalama ucunu piyasaya sunuyor.

WALTER UF4 GEOMETRİSİNDE PORTFÖNÜ GENİŞLETİYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Walter Tools, UF4 geometrisiyle üniversal kullanılabilir bir tornalama ucunu pazara sunuyor. Orta ilerleme aralığındaki tüm kanal açma, kesme ve kanal tornalama işlemleri için; tüm işleme yönleri (radyal ve eksenel) için; hem içten ve dıştan kanal açma hem de içten ve dıştan kanal tornalama için ideal bir çözüm sunuyor.

İLK KEZ TEK TARAFLI SUNULUYOR 

Yeni eklenen modeller GX24…F…S; DX18…F…S, ürün çeşitliliğini geliştiriyor. Mevcut olanlardan farklı olarak, UF4 geometrisine sahip kanal açma sistemleri, GX24 ve DX18 için yeni uçlar ilk defa tek taraflı olarak sunuluyor. Bu da, uç uzunluğundan (18 ya da 24 mm) daha büyük olan ikinci kesme kenarının iş parçasında tekrar kesmesini önlüyor.

Yeni, tek ağızlı uçlar şimdiye kadarki iki ağızlılarla aynı kanal açma takımında 32 mm'ye kadar kanal açma derinliklerinde kullanılabiliyor.

SON DERECE POZİTİF TALAŞ BİÇİMLENDİRME

UF4 geometrisinin en belirgin özelliği, ISO M, S ve P malzemelerde çok iyi talaş kontrolü ve çok iyi yüzeyler sağlamakta olan oldukça pozitif talaş biçimlendirmedir. Özellikle ISO M ve S'de Walter etkin soğutma ile beraber mükemmel sonuçlar elde etmek mümkündür. Kullanım alanı da üniversaldir.

UF4 geometrisi, büyük hacimli seri üretimden tek partiye kadar çeşitli işleme görevleri, ihtiyaçlar ve işleme koşulları için tüm Walter Cut standart kanal açma takım tutucularında kullanılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2021, 08:17
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını