Karo seramikler, iç ve dış dekorasyonlarda zemin ve duvar kaplamaları olarak yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Geniş bir yelpazesi olan karo seramikler, doku renk seçenekleriyle her tasarımı destekleyen niteliklere sahiptir. Estetik görünüm ve pratik kullanım arasında denge sağlamak isteyenler için karo seramikler iyi bir seçenek olabilir. Dayanım ve kullanım açısından birçok avantaja sahip olan karo seramikler ile iç ve dış mekanlarınıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

"KARBON SALIMININ ÖNÜNE GEÇECEĞİZ"

VitrA Karo CEO’su Hasan Pehlivan, büyük ebatlı ve ince duvar karosu yatırımıyla, yurt içi ve dışından gelen taleplere cevap vereceklerini belirterek, “Üretim tesisimizde devreye aldığımız yeni hatla, karolarımızın boyutlarını büyütürken, kalınlıklarını azalttık. Daha da önemlisi, enerji verimli ve modern yeni pişirme fırınımızla, yakıt tüketimi kaynaklı yıllık 2.205 ton CO2 salımının önüne geçeceğiz” açıklamasını yaptı.

Pehlivan, karbon salımı konusunda yaptıkları iyileştirici çalışmalar sayesinde, 2018 yılına göre ürün bazında karbon ayak izini yüzde 60’a varan oranla azalltıklarını da sözlerine ekledi.

Kentsel Dönüşüm Projeleri Hız Kesmeden Devam Ediyor Kentsel Dönüşüm Projeleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

Editör: Merve Kaya