Sağlıklı binalar için doğru çatı malzemesi kullanımı önemli

Esmol Genel Müdürü Erdem Akbayrak, Endüstri Radyo’da “İnşaat ve Malzeme” programımızın bu haftaki konuğu oldu. Çatı ve cephe kaplamalarında geniş ürün seçenekleri ve hızlı teslimat süreçleriyle müşterilerine avantaj sunduklarını belirten Akbayrak sağlıklı, konforlu ve güvenli binalar için çatılarda doğru malzemenin tercih edilmesi gerektiğini vurguladı.

Sağlıklı binalar için doğru çatı malzemesi kullanımı önemli
Endüstri 40 Zirvesi

ST Endüstri Radyo’da İnşaat ve Malzeme programımızda yapı malzeme alanında faaliyet gösteren farklı firmaların yetkililerini konuk etmeye devam ediyoruz. Programımızın bu haftaki konuğu Esmol Genel Müdürü Erdem Akbayrak oldu. 
Radyoda sorularımızı cevaplayan Akbayrak’ın altını çizdiği en önemli konu sağlıklı, konforlu ve güvenli binalar için çatılarda doğru malzemenin tercih edilmesi oldu. Nitekim Akbayrak, yapının yer aldığı iklim ve çevre şartlarının göz önünde bulundurularak bu çatılarda hangi malzemenin kullanılacağına karar verilmesi gerektiğini dile getirdi. Çatı ve cephe kaplama kapsamında bakır, titanyum, çinko, boyalı galvaniz saç, boyalı alüminyum gibi ürünleriyle hizmet verdiklerini ifade eden Akbayrak, firmalarının uzun  yıllara dayanan tecrübesi ve bilgisi ile müşterilerine tercihlerinde yardımcı olduğunu aktardı. 

Esmol Genel Müdürü Erdem Akbayrak ile yaptığımız röportajı aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz. 

https://radyo.stendustri.com.tr/esmol-genel-muduru-erdem-akbayrak-saglikli-binalar-icin-dogru-cati-malzemesi-kullanimi-onemli/

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 17:37
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını