PAZARINDA 2020 YILINDA YAKLAŞIK İKİ KAT BÜYÜDÜ

MAN, 2020 yılında toplam 5.904 aracın satıldığı ithal kamyon çekici pazarında 1.215 adetlik araç satışı ile yine zirveye oturdu.

PAZARINDA 2020 YILINDA YAKLAŞIK İKİ KAT BÜYÜDÜ
Robot Zirvesi

 MAN, 2020 yılında da Türkiye ithal kamyon çekici pazarındaki geleneksel birinciliğini sürdürdü. MAN, sadece ithal araçlarla yer almasına karşın genel kamyon çekici pazarında da ilk üç içinde yer aldığını açıkladı.

“İTHAL KAMYON PAZARINDA 2020’Yİ DE ZİRVEDE BİTİRDİK”

Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, 2020 yılının dünyayı etkileyen salgın süreci nedeniyle tüm sektörler için zor bir sene olduğunu belirterek, bu zorlu süreçte geliştirdikleri ideal çözüm önerileri ile ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak, gördükleri müşterilerinin yanında olduklarını açıkladı. 2020 yılını, yeni nesil TG3 serisi kamyonlarının dünya lansmanıyla karşıladıklarının altını çizen Sara, TG3 serisi yeni nesil araçlarının Türkiye’de 2020 yılı son çeyrekte satışa sunduklarını, TGX ve TGS çekici modellerini, TGS serisi inşaat kamyonlarını, TGL serisi kargo kamyonlarıyla ithal kamyon pazarındaki geleneksel birinciliklerini devam ettirdiklerinin altını çizdi.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2021, 18:22
YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını