DEPO ZEMİNLERİNDE YÜKSEK MUKAVEMET

ZBS Boya ve Kimya, üretimini yaptığı zemin boyaları ile depo yapılarının zeminlerine güvenli ve kaliteli çözümler sunuyor.

DEPO ZEMİNLERİNDE YÜKSEK MUKAVEMET
Endüstrideara

ZBS Boya ve Kimya, İstanbul Pendik’deki fabrikasında üretimini yaptığı zemin boyalarıyla farklı tipolojideki yapıların zeminlerine çözüm sunmaya devam ediyor. Markanın çözüm sunduğu en önemli zemin alanlarından biri de depolar. İşletmelerin ya da tesislerin depoları çok fazla ağır yüke ve araç trafiğine maruz kalması sebebiyle zeminlerinde zamanla aşınmalar meydana gelmektedir. Zeminde yaşanan yıpranmanın yanı sıra oluşan tozumayla da, üretilen ya da depolanan malzemelerin ve çalışan personelin verimliliği olumsuz etkilenmektedir. Bu nedenle depo zeminlerde yüksek mukavemetli, aşınma direnci yüksek, kaymazlık özelliğine sahip ve de kimyasal maddelere dayanımlı zemin çözümlerinin kullanımı verimlilik ve güvenlik açısından önem taşımaktadır. ZBS Boya ve Kimya, üretimini yaptığı zemin boyaları ile üretim tesislerinin depo zeminlerine güvenli çözümler sunuyor. ZBS Zemin boyası ve tamamlayıcı ürünlerinin üretimini yapan marka, bu çözümleri ile hem uzun ömürlü hem de uygulaması kolay bir hizmet veriyor.

DEPO ZEMİNLERDE YÜKSEK MUKAVEMET

Türkiye'de ilk defa, "Bayilik Sistemi" olmadan fabrikasından tüketicisinin kapısına kadar ücretsiz kargo ile hizmet veren, zemin boyaları segmentinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin ilk ve tek aynı zamanda yüzde 100 yerli sermayeli boya markası olan ZBS Boya ve Kimya’nın firma sahibi Bülent Yıldız, ürünü tüketicinin sürme yöntemle işçilik hizmeti almadan, kendisinin rahatlıkla uygulayabileceğini vurguluyor. Metrekare birim maliyetinin çok ekonomik olduğu, uygulama bölgesinin çok hızlı bir sürede trafiğe açılabileceği, tüm bunlarla birlikte üzerindeki yaya ve araç trafiğinin oluşturacağı darbe ve aşınmalara karşı dayanımının yüksek olduğunu ifade eden Yıldız, 300 renk çeşidiyle ile hizmet verdiklerini belirtiyor. Değişik zemin yapılarının ve zemin sorunlarının ihtiyaçlarına ve de farklı amaçlarla kullanılan zemin trafikleri gibi etkilere çözüm olabileceklerinin altını çizen Yıldız, ZBS Anti-Toz, ZBS 2K Zemin Tamir macunu, ZBS Zemin Guard vernik ve ZBS WaterCut BN gibi tamamlayıcı ürünleri de geliştirdiklerini açıklıyor. ZBS Boyalarının hızlı kuruma özelliği sayesinde uygulama bölgesi yaya ve araç trafiğine hızlıca açılarak ticari faaliyetin akışına engel olmadığının altını çizen Yıldız, ürünün kirlendikçe yıkama özelliği sayesinde uzun yıllar kullanılabildiğine işaret ediyor.


 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 09:14
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını