Buderus İş Ortakları Toplantısı gerçekleşti

Buderus Ailesi, yıllık iş ortakları toplantısını Antalya’da gerçekleştirdi. 2019 yılının değerlendirildiği ve 2020 planlarının paylaşıldığı toplantıda Buderus çalışanları ve iş ortakları bir araya geldiler.

Buderus İş Ortakları Toplantısı gerçekleşti
Endüstri 40 Zirvesi

Buderus İş Ortakları Toplantısını 10-11-12 Şubat tarihlerinde Antalya Titanic Belek otelinde gerçekleştiren Buderus, yoğun katılım gerçekleştiren olduğu toplantıda şirket çalışanları, Buderus iş ortakları ile bir araya geldi. 

Toplantıda, 289 yıllık geçmişe sahip Buderus markasının uzman bayilerine yapılan sunumlarda ‘dijitalleşmenin önemi ve müşteri odaklı yaklaşım’ mesajları verildi. Bunların dışında Türkiye’nin önde gelen Ekonomistlerinden Prof. Dr. Emre Alkin ekonomi gelişmeleri hakkında bilgiler verdi. 

Toplantının fuaye alanında ise şirketin son dijital projeleri tanıtıldı. Katılımcılara; Buderus cihazı almak isteyen müşterilerin online bir platform üzerinden bayilere yönlendirildiği “Müşteri Yönlendirme Sistemi” ve son teknoloji bağlanabilir, akıllı oda kumandası olan Buderus Logamatic TC100 hakkında bilgi verildi. Bunların dışında iş ortakları, Bosch El Aletleri ile ilgili ürün ve hizmetleri de tanıma fırsatı buldular.

Katılımın yoğun olduğu Buderus İş Ortakları Toplantısı’ndan tüm iş ortakları toplantının çok verimli geçtiğini belirterek ayrıldılar.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 17:22
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını