FOTO: FİKRİ ATASEVER ve FERHAT GEYLANİ

RÖPORTAJ: MERVE KAYA

Geylani Kalıp ve İskele Sistemleri, 2003 yılında kurulan bir inşaat şirketidir. Kalite, güvenilirlik ve yenilikçilik prensipleriyle faaliyet gösteren firma, inşaat sektöründe lider konumdadır. Geniş bir ürün yelpazesi ve deneyimli bir ekibi ile Geylani Kalıp ve İskele Sistemleri, büyük projelerde iskele sistemleri kurma konusunda uzmanlaşmıştır.

Yalıtımsız Binaların Gizli Enerji Kaybı Yalıtımsız Binaların Gizli Enerji Kaybı

Geylani Kalıp ve İskele Sistemleri, inşaat sektöründeki ihtiyaçlara cevap verebilmek için modern ve güvenilir iskele sistemleri sunmaktadır. Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, müşterilerine dayanıklı ve güvenli iskele çözümleri sağlamaktadır. Şirketin uzman ekibi, her projenin gereksinimlerini dikkate alarak özelleştirilmiş iskele çözümleri sunmakta ve projenin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

İskele Sistemleri

  • Euroscaf Güvenlikli İskele
  • Flanşlı İskele Sistemi
  • H Tipi Güvenlikli İskele
  • Yardımcı Ekipmanlar
  • Bağlantı Ekipmanları
  • 2. El İskele Sistemleri

Birçok projeye imza atan ve çeşitli sistemlerle projelere çözüm sunan Geylani Kalıp ve İskele Sistemleri; sektörde adını duyurmaya devam ediyor. Geylani Kalıp ve İskele Sistemleri kurucularından Fikri Atasever, “Bizim 350-400 bin metrekare kadar bir stoğumuz var. Kiralama ve aynı zamanda satış odaklı çalışıyoruz. AR-GE çalışmalarımızla ürün geliştiriyoruz. Dolayısıyla cephe iskelesinde iyi durumdayız. Aynı zamanda stoğumuz fazla olduğu için stok açısından ilk 5-10 firma arasında yer alıyoruz. Ayrıyeten sektörün büyük firmalarıyla çalışıyoruz. Kiralama ağırlıklı çalışıyorduk fakat artık satışa da ağırlık verdik. İhracat odaklı büyümeyi düşünüyoruz. Şu anda flanşlı üretimine başladık, flanşlı iskele üretiyoruz.” diye konuştu.

Atasever, sektöre dair düşüncelerini de paylaştı. Sektörün devamlı gelişmesi gerektiğini kaydeden Atasever, “Kalıp ve İskele Sektörü, gelişmeye açık bir sektör. Yeni ürünler, yeni icatlar ve yeni çözümler bulmak gerekiyor. Devamlı olarak yeni firmalar ve yeni ürünler çıkıyor. Bizim bir AR-GE ekibimiz var. Piyasanın ihtiyaçlarına ve standartlarına göre veya yeni ihtiyaçlara göre üretimlerimizi geliştiriyoruz.” açıklamasında bulundu.

Atasever, konuşmasını şöyle tamamladı: “İhracat ve ithalatı önemsiyoruz. Yeni pazarlar için Irak fuarları gibi fuarlara katılmak istiyoruz. Afrika bölgesine açılmak istiyoruz. Balkanlar, Ukrayna, Suriye gibi çeşitli ülkelere açılmak istiyoruz. Yani mümkün olduğunca gidemediğimiz yere kadar gitmek istiyoruz.”

Editör: Merve Kaya