Honeywell kalitesi ve güvenilirliği ile 10 ve 35 Serisi ürün gurubu, kalite ve ileri teknolojiden ödün vermek istemeyen küçük-orta ölçekli ve bütçe odaklı işletmeler için geliştirilmiş IP Kamera ve NVR cihazlarını içermektedir.

İSTANBUL, Türkiye, 15 NİSAN 2024 - Honeywell (NYSE:HON) güvenlik sistemlerinde yeni 10 Serisi ve 35 Serisi ürünlerini Honeywell Yetkili Distribütörü Arena ile birlikle tanıttı. Sektörden 100'den fazla katılımcının yer aldığı toplantı, geçtiğimiz günlerde tarihinde Four Seasons Bosphorus Hotel'de gerçekleşti. Büyük ilgi gören lansmanda, Honeywell müşterileri hem güvenlik teknolojilerindeki son gelişmeleri Honeywell yetkililerinden öğrenme fırsatı buldu hem de ürünleri demolar aracılığıyla yakından inceleme imkanı elde etti.

ISI POMPALARI, BİNALARIN KARBON EMİSYONLARINI DÜŞÜRÜYOR ISI POMPALARI, BİNALARIN KARBON EMİSYONLARINI DÜŞÜRÜYOR

Siber güvenlik sertifikalarına sahip, NDAA (National Defense Authorization Act) ve Onvif platformuyla uyumlu olan yeni 10 Serisi ve 35 Serisi kamera ve NVR cihazları, sağlık, konaklama, zincir mağazalar, bankalar, marketler ve eğitim kurumları gibi çeşitli sektörlerde kullanım için son derece uygun olup küçük ve orta ölçekli işletmelere maliyet açısından da önemli avantajlar getiriyor. Ayrıca, metal kasaya sahip olmaları da bu segmentte güvenlik açısından önemli bir avantaj sunuyor.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Honeywell Güvenlik Ürünleri, Orta Doğu, Türkiye, İsrail ve Orta Asya Genel Müdürü Sertaç Yurter, Türkiye ve bölgedeki küçük ve orta ölçekli kapalı devre kamera sistemleri ihtiyaçları ve pazar dinamiklerinden bahsetti. Sertaç Yurter, Honeywell markasının üst segmentteki lider konumunun yanı sıra orta segment ürünlerde de en avantajlı ve yenilikçi ürünleri sunduğunu vurgulayarak, "Amacımız, sektördeki sistem entegratörleri ve dağıtıcı firmaları yüksek kaliteli ürünlerle buluşturarak, sektöre daha karlı ve sürdürülebilir bir iş modeli sunmaktır" dedi.

Ürün lansmanı, Honeywell Güvenlik İş Birimi Türkiye İsrail ve Orta Asya Satış Müdürü Emin Ungan, İş Geliştirme Müdürü Uğur Çelikkıran ve Arena IOT İş Birimi Müdürü Abdullah Doğanay’ın sunumlarıyla ve katılımcıların yoğun ilgisiyle gerçekleşti. Lansman boyunca işbirliği sağlayan ve keyifli zaman geçiren tüm katılımcılar, kendilerine özel sürpriz hediyelerle ayrıldılar.

Avrupa standartlarına uygun olarak test edilmiş ve sertifikalandırılmış 10 Serisi ve 35 Serisi Kameralar ve NVR Cihazları, 2024 yılı Mart ayından itibaren satışa sunulmuş olup, Honeywell distribütörü Arena'nın stoklarında bulunmaktadır.