Kaynak Haberleri

kaynak haberleri ve güncel kaynak gelişmeleri, kaynak ile ilgili tüm video, kaynak fotoğrafları ve kaynak haberleri ST Endüstri Haber sitemizde


Otomasyon

2K Welding Genel Müdürü Kadir Beyenal, kaynak otomasyonu projelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Robot Yatırımları

Yarış Kabin üretimde kullandığı kaynak robotları sayesinde kusursuz bir üretim gerçekleştiriyor.

Makina

Lincoln Electric Türkiye; öğrenciler, kaynak eğitmenleri ve kaynak operatörleri için geliştirdiği kaynak simülatörü ile sektörün gelişimine katkı sağlıyor.

Cloos Türkiye, 11 Mayıs'ta başlayacak "Konya Makina Teknolojileri Furları – KonMak 2022"de kaynak otomasyon çözümlerini sunacak.

Robot Yatırımları

Ankara merkezli değirmen makinaları üreticisi AYBAKAR, ilk robot yatırımında Cloos markasını tercih etti.

Robot Yatırımları

Kıray Makina Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Samet Kıray, kaynak robotu yatırımı sonucunda belirledikleri hedeflere ulaştıklarını söyledi.

Robot Yatırımları

Ankara merkezli Okursoy A.Ş, yeni robotik kaynak hatları yatırımı için çözüm ortağını seçti.

Robot Yatırımları

INTECRO Robotics Ar-Ge Direktörü Özge Ece Kara, robotik kaynak teknolojilerinde firmalarının yolculuğunu, bu kapsamda geliştirdikleri yüksek teknoloji proses çözümlerini anlatıyor.

IFR’nin Dünya Robotik Raporuna göre, dünya genelinde en fazla tercih edilen robotik uygulamalarda taşıma ve kaynak uygulamaları öne çıkıyor.

Robot yatırımının sonuçlarını paylaşan Armis Yatak Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Batallı, robotların kalifiye personel ihtiyacını ortadan kaldırarak maliyetleri düşürdüğünü ifade...

Makina

Lincoln Electric Türkiye, hafif endüstriyel ve profesyonel uygulamalara yönelik yeni LINCGUN® PROMIG™ torç serisini piyasaya sürüyor.

Robot Yatırımları

Savrukoğlu Ziraat Makinaları Sahibi İbrahim Savrukoğlu, robotlarla birim zamanda personel başına düşen üretim miktarının yaklaşık 2 kat arttığına dikkat çekiyor.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu