Yılın ikinci yarısında talepler canlanacak

Yılkomer Genel Müdürü Serdar Aksoy, yılın ikinci yarısında yoğun bir dönem oluşacağını ve taleplerin canlanacağını söyledi.

Yılın ikinci yarısında talepler canlanacak
Endüstrideara

Yıldırım korunma ve topraklama sektöründe faaliyet gösteren Yılkomer, yıldırımdan korunma sistemleri konusunda önemli ihtiyaçlara cevap veriyor. Yılın ikinci yarı gündeminin ne olacağını sorduğumuz Yılkomer Genel Müdürü Serdar Aksoy, taleplerin yeniden canlanacağını söyledi. 

YILDIRIM SAYISINDA CİDDİ ARTIŞ VAR 

2020 yılı ikinci yarısında ilk yarıda duran taleplerin yeniden canlanacağı ve çok daha yoğun bir dönem geçeceğini düşünüyoruz. Online toplantıların ağırlık kazanması ile zamanı daha efektif kullanacağımız bir iş modeline geçiyoruz. Korona etkisinin iş dünyası üzerindeki olumsuz etkisinin kalkacağı düşüncesindeyiz. Talebe bağlı olarak artacak üretimle beraber pozitif bir süreç geçeceği düşüncesindeyiz. Çalışma alanımız olan yıldırımdan korunma sistemleri konusunda da ülkemizdeki süper hücre geçişi nedeniyle yıldırım sayısında ciddi bir artış var. İşletmelerin önlemleri gözden geçireceği bir dönem olacaktır.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020, 09:31
YORUM EKLE

Aemot

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını