YAPI KREDİ LEASİNG VE ARÇELİK SOLAR ENERJİ'DEN İŞ BİRLİĞİ

Yapı Kredi Leasing ve Arçelik Solar Enerji, yeşil enerji için iş birliği gerçekleştirdi. İş birliği kapsamında tüketicilere çatı üstü güneş enerji sistemlerini 18 aya varan taksitle satın alma imkanı sunuyor.

YAPI KREDİ LEASİNG VE ARÇELİK SOLAR ENERJİ'DEN İŞ BİRLİĞİ
Endüstri 40 Zirvesi

Yapı Kredi Leasing, yeşil enerjiye verdiği desteğe bir yenisini daha ekledi. Destek kapsamında tüketicilerin çatı üstü güneş enerji sistemlerini, kredi kartına 18 aya varan taksitlerle satın almasına imkan tanıyor. Bu finansman modeli ile ev, yazlık, ofis, iş yeri ve benzin istasyonu gibi her türlü yapıda hiçbir prosedüre gerek kalmadan 8 paket oluşturuluyor. Bu paketlerden kullanıcıya en uygun olanı seçiliyor ve belirlenen taksit seçenekleriyle yeşil enerjiye ulaşılabiliyor.

“YENİLENEBİLİR ENERJİ ODAK NOKTALARIMIZDAN BİRİ OLDU”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştirilen Yapı Kredi Leasing Genel Müdürü Fatih Torun, "Yapı Kredi Leasing olarak, iklim krizinin dünyamızı tehdit eden büyük risk oluğunu biliyoruz. İlk günden beri enerji sektörü için finansman sağlıyoruz. Dünyamız da bu alanda katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bu sebeple yenilenebilir enerji kaynakları odak noktalarımızdan biri olarak öne çıkıyor. Enerji alanındaki tecrübelerimiz artıyor. Buna paralel olarak uzmanlığımız da yükseliyor. Bilhassa güneş enerji kapsamındaki projeler için sağladığımız finansman alternatiflerimize tüm müşterilerimizin memnuniyetinin en üst seviyede olduğunu görüyoruz. Son olarak hayata geçirdiğimiz bu yeni sistem ile müşterilerimiz hiçbir mevzuat, izin ve prosedür ile uğraşmadan ürüne kolaylıkla ulaşabiliyor." dedi. (AA)
 
 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2021, 12:29
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını