TÜREB SEÇİMLİ GENEL KURULU 17 MART’TA YAPILACAK

Rüzgar sektörünün çatı kuruluşu olan TÜREB, 17 Mart’ta Seçimli Genel Kurulu yapacak. Rüzgar sektörünün tamamını temsil eden güçlü bir listeyle Hakan Yıldırım başkanlığa yeniden aday

TÜREB SEÇİMLİ GENEL KURULU 17 MART’TA YAPILACAK
Robot Zirvesi

Rüzgar sektörünün çatı kuruluşu TÜREB, 17 Mart Çarşamba günü seçimli genel kurulunu yapmaya hazırlanıyor. Hakan Yıldırım, Türkiye rüzgar sektörünün en güçlü oyuncuları, türbin üretici firmaları ve yatırımcılarının temsilcilerinden oluşan daha kapsayıcı bir listeyle, yönetime tekrar aday olduklarını açıkladı.

“GÖREVE DEVAM ETMEK İSTİYORUM”

Seçimli Genel Kurulu ile ilgili açıklama gerçekleştiren Yıldırım, “Rüzgar enerjisi memleket meselesi dedik ve kolları sıvadık. Göreve devam etmek ve sektörümüzün önümüzdeki 3 yıl boyunca ihtiyacı olan güçlü temsili sağlamak istiyorum. Bu amaçla bir kez daha aday oluyoruz. Bu temsil ile rüzgarın Türkiye’de önünü açmak amacıyla elimizi taşın altına koymaya hazırız. Son bir buçuk yıl içerisinde rüzgar sektörünün öncülüğünü perçinlemek için çalışmalar yapıyoruz. Sektörün güçlü temsilcileri ve tüm paydaşların iradesi ile sektörümüzü daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz” dedi. 
 

YORUM EKLE

Legrand

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını