Yenilikçi yaklaşımlarıyla sunduğu çözümlerle hedeflerini güncelleyen SUNRA Enerji büyük ölçekli arazi projeleri geliştiriyor. Üretilen enerji için depolama sistemleri kurmak ayrıca mesken çözümleri ile yenilenebilir enerjiyi erişilebilir kılmak en önemli hedeflerini oluşturuyor.

Evrenin doğasında var olan dönüşüm ve enerjiyi yansıtan bir değişimin içinde olan SUNRA Enerji; kurumsal kimliğini yeniliyor.  Gerçekleştirilecek bu yenilenme ile SUNRA Enerji; sürdürülebilirlik, yenilenebilir enerji ve doğa ile olan bağlılığını güçlendirecek. Yenilenen kimliği ve çözüm odaklı yaklaşımıyla birçok projede yer almaya devam edecek.

KATAR EKONOMİ FORUMU’NDA ‘YENİLENEBİLİR ENERJİ’ KATAR EKONOMİ FORUMU’NDA ‘YENİLENEBİLİR ENERJİ’

SUNRA Enerji; büyük ölçekli arazi GES projeleri ve endüstriyel çatı GES projeleri geliştirmek ve bu tesislerden üretilen enerjiyi depolayabilen sistemler oluşturmak hedefleri doğrultusunda hareket ediyor. Sunulan hizmetlerde Home çözümleri ile yenilenebilir enerjiyi erişilebilir kılmak ve son kullanıcılara ulaştırmak. SUNRA; kurumsal enerji yatırımcılarından, evlerde enerji dönüşümüne ve çevre dostu son kullanıcılara kadar tüm müşterilerine mühendislik çözümleri sunmaya devam ediyor.