HATİPOĞLU GÜNEŞ’TEN YENİ FABRİKA YATIRIMI

Hatipoğlu Güneş Yeni Beton Kiremit Fabrikası ile Kütahya’dan sonra yakında Manisa’da olacak.

HATİPOĞLU GÜNEŞ’TEN YENİ FABRİKA YATIRIMI
Robot Zirvesi

Hatipoğlu Güneş Kiremit, Kütahya’daki açık alanı 38.556 m2, kapalı alanı 10.642 m2 olan fabrikasında tabii ve suni kurutma sistemleriyle kiremit üretmektedir.  Yakında hizmete açacağı Manisa’daki açık alanı 5000 m2, kapalı alanı 2000 m2 olan yeni beton kiremit fabrikasında da beton kiremit ürünleri üretilecek ve çatı detay çözümleri konusunda hizmet verilecektir.

HATİPOĞLU GÜNEŞ’TEN FARKLI BETON KİREMİT ÜRÜNLERİ

Hatipoğlu Güneş Kiremit köklü geçmişinin oluşturduğu bilgi birikimi ve teknoloji ile sağlam, güvenilir, her zevke hitap eden, geniş renk yelpazesine sahip beton kiremit ve aksesuarları sunar. En zor hava koşullarına dayanıklı, su sızdırmaz ve donmalara karşı garanti altında olan A1 sınıfı yanmaz renkli Hatipoğlu Güneş beton kiremitleri, sıcak ve soğuğa karşı da çatı yalıtımına katkı sağlar. TSE belgeli, ISO 9001, ISO 14001 standartlarında üretilen ve CE sertifikasına sahip Hatipoğlu Güneş renkli beton kiremitleri uzun yıllar çatılarınızı güvenle korur. 

PROFESYONEL ÇATI DETAY ÇÖZÜMLERİ SUNUYOR 

Hatipoğlu Güneş kaliteye ve yeniliğe verdiği önemle, yıllar içinde kendini profesyonel çatı detay çözümleri alanında da geliştirmiş ve çatılar için ihtiyaç duyulabilecek her detayı ürün gamına katmıştır. Hatipoğlu Güneş müşterilerine çatı detay çözümleri alanında en iyi ürünleri sunabilmek için iş ortakları olan Wabis ve Fakro ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

AMAÇ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTMAK 

Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanmasını amaçlayan Hatipoğlu Güneş Kiremit, seçkin ve köklü firmaların oluşturduğu geniş bir bayi ağı ile mamullerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Hammadde seçiminden hazırlanmasına, şekillendirmeden paketlemeye kadar üretimin her aşaması titizlikle ve günümüz teknolojisine uygun olarak uygulanmakta, modern üretim anlayışına uygun olarak eleman eğitimine de önem verilmektedir. Hatipoğlu Güneş, sunduğu ücretsiz keşif ve numune gönderimi hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını