banner1322
x

GEREKSİZ ENERJİ KULLANIMINI ORTADAN KALDIRIYOR 

Legrand analog ve dijital zaman saatleri gereksiz enerji kullanımını ortadan kaldırılmasına yardımcı olarak enerji tasarrufu sağlıyor. 

GEREKSİZ ENERJİ KULLANIMINI ORTADAN KALDIRIYOR 
Endüstrideara

Son zamanlarda enerji maliyetlerinin artması ile enerji tasarrufuna yönelik birçok uygulamada zaman saati kullanılıyor. Zaman saatleri ayarlanan programa göre bir sistemin veya bir cihazın devreye girip çıkmasını sağlayan kumanda elemanları olup bu özellikleri sayesinde gereksiz enerji harcamalarına ortadan kaldırıyor. Legrand, geliştirdiği zaman saatleri sayesinde enerji tasarrufuna destek oluyor. 

DİJİTAL ZAMAN SAATLERİNDE 5 YIL REZERV KAPASİTESİ BULUNUYOR 

Legrand zaman saatleri, enerji tasarrufuna yönelik birçok uygulamaya çözümler getiriyor. Legrand, 100 saat rezervli otomat tipi analog zaman saatleri, standart dijital veya coğrafi konum ayarlı dijital zaman saatleri ile gereksiz enerji harcamalarını ortadan kaldırıyor. Legrand dijital zaman saatleri haftalık ve astronomik olarak programlanabiliyor. Ayrıca yıllık olarak programlanabilen tipleri de buluyor. Rezerv özelliği sayesinde tarih ve saat ayarı olası bir enerji kesintisi durumundan etkilenmiyor. Legrand analog zaman saati manuel olarak kontrol sunuyor. 230V AC gerilim ile çalışan uygun ön yüzündeki kumanda tırnağı ise devreyi zaman saatinden bağımsız olarak çalıştırabiliyor. Dijital zaman saatlerinde 5 yıl rezerv kapasitesi bulunuyor. Otomatik yaz/kış saat ayarı bulunuyor. 

 
 

YORUM EKLE

Aemot

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını