Çataklı Enerji’den Covid-19 koruması

Dünya Sağlık Örgütü’nce pandemik hastalık olarak ilan edilen Covid-19 virüsünün ülkemizde de rastlanılmasının ardından Çataklı Enerji öğrenci ve çalışanlarını bu tehlikeden koruyabilme adına çalışmalara başladı.

Çataklı Enerji’den Covid-19 koruması
Endüstri 40 Zirvesi

Tüm yüz yüze eğitimlerini iptal ederek yarıda kalan eğitimlerini online olarak sürdüreceğini açıkladı. Bu süreçte öğrencilerinin ve eğitmenlerinin sağlığını dikkate alan Çataklı Enerji aynı zamanda da tüm Dünya’ya herkesi sağlıklı bir hayat için tedbir almaya ve bütün uyarılara uymaya davet etti.

Çataklı Enerji, 2012 yılında yayınladığı Fotovoltaik Sistemler kitabı ile sektöre ilk girişini yaptı. Daha sonra “Alman Sertifikalı Fotovoltaik Uzmanlık Temel Eğitimleri” alanında da sektörün öncü markalarından birisi haline geldi. Çataklı Enerji, eğitimlerin içeriklerini Türkiye’nin iklim şartlarını göz önünde bulundurarak Almanya’da ki Deutsche Gesellschaft für Sonnenenergie e.V. LV Berlin-Brandenburg ile birlikte hazırlıyor. En önemli hedefi ise yenilenebilir enerji sektörünün sağlıklı gelişmesi için sektörde çalışacak kişilerin teorik eğitim harici aynı zamanda pratik eğitimlerle de profesyonelleşmesini hedefliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2020, 21:57
YORUM EKLE

Kontek

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını