banner1322
x

AÇIK ALANLARA ÖZEL AYDINLATMA

Eaton, geniş ve açık alanlar için hepsi bir arada acil aydınlatma çözümü hazırladı ve iki yeni acil durum aydınlatma serisini sektöre sundu.

AÇIK ALANLARA ÖZEL AYDINLATMA
Endüstri 40 Zirvesi

DERYA KUMTEPE - Tüm geniş ve açık alanlarda rahatlıkla kullanmak üzere Eaton yeni bir çözüm geliştirdi. İki yeni acil durum aydınlatma serisini sektöre sunan Eaton, bu tarz uygulamalar için mevcut olan hem en küçük hem de en estetik aydınlatma armatörünü hazırladı. Armatür, geniş ve dar ışık dağıtımı sunabiliyor. 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ NELER? 

BeamTech ve BeamLite II serisinde her bir lamba başlığında 12 özel LED yer alıyor. Teknik özellikleri arasında ise elektronik odaklı programlama, anti panik aydınlatma için geniş ışık dağılımı, alarma ve yangın söndürücü gibi acil durum ekipmanları yer alıyor. Ayrıca dar odaklı aydınlatma için ayarlamaya imkan sağlıyor. Yeni seri, IP65 koruma sınıfına ve IK03 darbe koruma sınıfına sahip. Işık başlığı 360 derece dönebiliyor ve 90 dereceye kadar eğilebiliyor. Bu sayede hem eski çözümlerin tüm işlevlerine sahip olabiliyor hem de daha iyi bir görünüm sunabiliyor. Kullanım alanlarında ise endüstriyel tesisler, endüstriyel uygulamalar ve depolar bulunuyor. Ayrıca eğlence mekanlarında, alışveriş merkezlerinde de estetiğin önemli olduğu alanlarda da tercih edilebiliyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 15:06
YORUM EKLE

Aemot

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını