banner1322
x

KPMG TÜRKİYE’DE ÖNEMLİ ATAMA

KPMG Türkiye’nin Şirket Ortağı olan Uluç Özcan, yeni dönemde İş Geliştirme ve Pazarlamadan Sorumlu Şirket Ortağı olarak görev alacak. 24 senedir sektöre hizmet veren Özcan, birleşme ve satın almalar ile vergi konularında deneyim sahibi.

KPMG TÜRKİYE’DE ÖNEMLİ ATAMA
Robot Zirvesi

Türkiye’de 39 senedir hizmet sunan Uluslararası Denetim, Vergi ve Danışmanlık firması KPMG, yeni atamalarla güçlenmeye devam ediyor. KPMG Türkiye’de 1 Ağustos 2021 itibarıyla İş Geliştirme ve Pazarlamadan Sorumlu Şirket Ortağı Uluç Özcan oldu.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni bitiren Uluç Özcan, iş yaşamına 1997 senesinde Arthur Andersen şirketinin vergi bölümünde asistan olarak adım attı ve birleşme sonrası E&Y şirketinde sürdürdü. 2003 – 2004 seneleri arasında KPMG Türkiye Vergi bölümünde Kıdemli Müdür olarak görev yapan Özcan, kariyerini 2004 senesinde Erdikler Taxand şirketine geçiş yaparak devam ettirdi. 2006 senesinde Erdikler Taxand’de şirket ortaklığına yükselen Özcan, 2019 senesinde KPMG Türkiye’ye şirket ortağı olarak katıldı. 

İş hayatı boyuncu bir çok şirketler grubunun vergi denetimi ve yeniden yapılandırılmasında yer alan Özcan, “Inbound” ve “outbound investment” kapsamında yerli ve yabancı şirketlerde danışmanlık hizmeti sundu. Uluslararası tahkim davalarında uzman raporları hazırladı ve uluslararası tahkim görüşmelerinde uzman olarak dinlendi. Özcan, son olarak KPMG Türkiye Turizm Sektör Lideri olarak görev yapıyordu.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin kısa
Metin kısa - 12 ay Önce

Çok başarılı bir iş kadını

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını