Karsan’ın Pazarlama ve İhracat Direktörü gör Aslı Ör oldu

Türkiye’nin yerli üreticisi olan Karsan, elde ettiği başarıları daha da artırmak amacıyla yönetim kadrosunu güçlendirmeyi sürdürüyor. Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirleri ileri doğru taşıyan çözümler sunan Karsan’da bu bağlamda “Pazarlama ve İhracat Direktörlüğü” görevine Aslı Ör atandı.

Karsan’ın Pazarlama ve İhracat Direktörü gör Aslı Ör oldu
Endüstrideara

Bursa’da bulunann fabrikasında çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun ulaştırma çözümleri sunan yerli üretici Karsan, Pazarlama ve İhracat Direktörlüğü koltuğuna Aslı Ör’i getirdi. Küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla lyürüyen Karsan’ın, yurtdışı pazarlarındaki büyüme planlarının sorumluluğunu üstlenen Ör, Mart ayı itibarıyla yeni görevine başladı. 

Sırasıyla Turkcell ve Anadolu Isuzu’da görev alan Aslı Ör, 2007 senesinden itibaren kariyerini Tofaş’ta sürdürdü. Tofaş’ta CRM, fiyatlandırma, pazarlama programları ve kampanya yönetimi gibi pek çok farklı alanlarda çalışmalar yapan Ör, 2014-2017 senelerinde  “Ürün Pazarlama Yönetmeni ve Pazarlama İş Geliştirme Yöneticisi” pozisyonlarında çalıştı. Otomotiv sektöründeki deneyimi ile başarılı çalışmalara imza atan Aslı Ör, 2017 senesinden beri de Karsan’da Pazarlama Müdürlüğü görevini  sürdürmekteydi.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 13:38
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını