banner1322
x

ISS TÜRKİYE’DE ÜST DÜZEY ATAMA

ISS Grup İnsan ve Kültür Başkanlığına üst düzey atama gerçekleşti. ISS Türkiye’nin Grup İnsan ve Kültür Başkanlığını bundan böyle Mari Bengi üstlenecek.

ISS TÜRKİYE’DE ÜST DÜZEY ATAMA
Endüstrideara

17.000’e yakın kadın çalışanı olan ISS Türkiye’de Grup İnsan ve Kültür Başkanlığı görevine Mari Bengi atandı. İnsan Kaynakları alanında köklü bir geçmişe sahip olan Bengi, ISS Türkiye ile birlikte insana dokunan çalışmalar üretmeye devam edecek. 

MARİ BENGİ KİMDİR? 

Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümünden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetiminde Yüksek Lisans derecesini alan Mari Bengi, ayrıca 2018-2019 yılları arasında SDA Bocconi Universitesi'nde Özel Liderlik Gelişim Programını tamamladı. Lisans eğitimi sonrası, 1997'de P&G'de başladığı çalışma hayatını Vestel’de sürdüren Bengi, ardından sırasıyla ATÜ Duty Free İşletmeciliği'nde İnsan Kaynakları ve Kalite Sistem Müdürü, Msearch’te Danışman, Desa Grup’ta İnsan Kaynakları Direktörü ve son olarak da uluslararası bir ilaç firması olan Chiesi Türkiye'de 2010 yılından itibaren İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalıştı.  
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2021, 09:17
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını