banner1322
x

GSK TÜRKİYE'DE ÖNEMLİ ARTAMA

Mehmet Aslantaş, Ürün ve Portföy Strateji Direktörü olarak GSK genel merkezi İngiltere GSK House'ta görev yapacak.

GSK TÜRKİYE'DE ÖNEMLİ ARTAMA
Robot Zirvesi

2018 senesinden beri GSK Türkiye Solunum ve HIV İş Birimi Direktörü rolünde GSK Türkiye Liderlik Ekibi üyesi olarak görev alan Mehmet Aslantaş, Ürün ve Portföy Strateji Direktörü olarak şirket genel merkezi İngiltere GSK House'ta görev yapacak.

Konuyla ilgili olarak GSK tarafından yapılan açıklamaya göre, lise eğitimini Robert Kolej'de yapan ve Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitiren Mehmet Aslantaş, kariyerine Pfizer'de başladı. Aynı şirkette yaklaşık 12 yıl boyunca farklı terapötik alanlarda pazarlama, pazara erişim ve iş birimi liderliği pozisyonlarında önemli roller üstlenerek şirketin yönetim kurulunda görev aldı.
GSK İlaç Türkiye bünyesinde çalıştığı sürede, Solunum ve HIV İş Birimi Direktörü olarak liderlik ettiği ekiplerde başarılı projelere ve önemli lansmanlara damgasını vuran Mehmet Aslantaş, organizasyonun değişim gündemine önemli katkılar sağladı.

Gelişim ve yetenek yönetimi stratejileriyle başarılı liderler yetiştiren GSK Türkiye, çalışanlarına global bir kariyere sahip olma fırsatı sunuyor. GSK Türkiye, yer aldığı bölgedeki ülkeler içerisinde, yurt dışına en çok yetenek gönderen ülke olmasıyla öne çıkıyor. Son 3 yıl içinde toplamda 29 çalışan bölge ofislerinde ve yurt dışında farklı görevlere getirildi. (AA)
 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını