AMER SPORTS’DA ÖNEMLİ ATAMA

Türkiye dahil olmak üzere toplam 57 ülkede faaliyette bulunan Amer Sports’un EMEA Bölgesi (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) İş Geliştirme Direktörlüğü görevine Ceylan Ateş atandı

AMER SPORTS’DA ÖNEMLİ ATAMA
Endüstrideara

2015 senesinden beri Amer Sports’un üst düzey yöneticilerinden biri olan Ateş, yeni görevinde de bir Türk kadını olarak büyük başarılar elde etmeyi amaçladıklarını dile getirdi.

Amer Sports’un büyümesinde uzun zamandır değerli katkılara damgasını vuran, özellikle Covid-19 salgını şartlarına rağmen iş geliştirme alanında kilit figürlerden biri olan Ceylan Ateş, yeni görevine kısa süre önce atandı.

2021 senesinin Ocak ayında Amer Sports EMEA Bölgesi İş Geliştirme Direktörü olan Ceylan Ateş, yeni pozisyonu ile ilgili olarak şöylr konuştu:

“Amer Sports ailesinin bir parçası haline geldiğim 2015 yılından bu yana gerçekleştirdiğim çalışmalar sonrasında bu pozisyona atanmaktan dolayı çok mutluyum. Bir Türk kadını olarak bu konuma gelmek de beni ayrıca gururlandırıyor. Yeni görevimde de Amer Sports için değerli çalışmalara imza atacağıma inanıyorum.”

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını