Weidmüller’den markalama konusuyla ilgili özel çözümler

Markalama konusunda çözümler sunan Weidmüller, hem bu alandaki yeni teknolojileri hem de sağlayacağı avantajları anlatıyor.

Weidmüller’den markalama konusuyla ilgili özel çözümler
Şirketler Arası Pazarlama

Weidmüller, markalama çözümleriyle ilgili açıklama yaparak temel görevinin ilki sistem içerisinde yer alan bileşenlerin projesine uygun şekilde adreslenmesi olduğunu söylüyor. İstenilen doğrulukta elde edilen yüzeylerin kullanılacak endüstriyel ortamların aşındırıcı faktörlerine dayanımı konusunda da önemli olduğunun altını çiziyor. Ayrıca markalama yazılım ara yüzleri arasında kolay veri aktarımını proje aşamasında zaman kazancı sağladığını söylüyor.

WEİDMÜLLER’DEN MARKALAMA ÜRÜN AİLESİ

Benzersiz ve eksiksiz bir markalama ürün ailesi geliştiren Weidmüller, elektrik panolarının içlerinden saha ekipman ve kablolamasına yönelik geniş çözümler sunuyor. Weidmüller’in markalama sistemleri klemensler, kablolar, kablolar ve diğer elektrik ekipmanları için etiket üretmenin hızlı ve verimli bir yoludur. Yazıcılara entegre M-Print® PRO yazılımı, bağlantı ve modül ekipmanları için oluşturularak markalama yüzeylerinin kolaylıkla oluşturulmasına imkan sağlıyor. Tek bir yazılım ile Weidmüller ürün portföyüne yer alan ink jet, termo transfer ve poltter tipi yazıcılar ile çalışmayı mümkün kılıyor. Bu yazıcılar için tasarlanmış tüm özel markalama yüzeyleri ile tek bir yazılım ara yüzü üzerinden erişim ve baskı imkanı sağlıyor. Bu yazıcıları Ink Jet, MCP Plus, MCP Basic, Termal Transfer yazıcılar olarak sıralamak mümkün. PrintJet ADVANCED: Weidmüller PrintJet ADVANCED, Alüminyum ve paslanmaz çelik yüzeylerden, MultiCard formatında plastik markalama yüzeylerine endüstriyel uygulamalar için uygun etiketleri renkli olarak basabilen üst segment bir yazıcı olarak tanımlanan Ink Jet Yazıcılar, PrintJet ADVANCED, yüksek baskı kapasitesi sayesinde sürekli kullanımda büyük hacimlerde çıktı almak için ideal sonuçlar sunuyor. MCP Plus ise farklı uygulamalar için etiketleme seçeneklerine sahip esnek bir A3 ploter yazıcı olarak dikkat çekiyor. MCP Basic de herhangi bir yere, küçük miktarlarda markalama yapmanız gerektiği zamanlarda tercih ediliyor. THM MMP, özellikle rulo etiketlerin markalamasında kullanılan sağlam ve modüler termal transfer yazıcı olarak değerlendiriliyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 15:43
YORUM EKLE

Kontek

Vat

Dergiler