Türk Prysmian Kablo’nun Üretim Akademisi dünyaya açıldı

Türk Prysmian Kablo, Mudanya’da yer alan fabrikasında açtığı Üretim Akademisi ile fabrika direktörleri, üretim müdürleri yetiştiriyor. Üretim Akademisi, 2018 yılı boyunca toplan 402 kişiye eğitim sundu.

Türk Prysmian Kablo’nun Üretim Akademisi dünyaya açıldı
Robot Zirvesi

Mudanya fabrikasında kurduğu Üretim Akademisi ile dünya çapında birçok farklı noktasından gelen çalışanlarına yönelik eğitim programları veren Prysmian Group, 2018 yılı boyunca toplam 402 kişiye eğitim sundu. Üretim Müdürü ve Fabrika Direktörü yetiştirilmesi amacıyla kurulan Üretim Akademisi, eğitimleri çalışanlar deneyim seviyelerine göre gruplandırılıyor ve deneyimlerine göre eğitim seviyeleri yükseltiliyor. 

“FABRİKA DİREKTÖRLERİ YETİŞTİRİYORUZ”

Mühendisleri eğitmek amacıyla Mudanya’da Üretim Akademisi’ kuran Türk Prysmian, bu proje ile fabrika direktörleri yetiştirmeye devam ediyor. Üretim eğitimi için mükemmellik ve uzmanlık merkezi olarak öne çıktıklarını söyleyerek konuşmasına başlayan Türk Prysmian Yönetim Kurulu Başkanı ve Fabrika Direktörü Halil Kongur, ekipleriyle, gerçekleştirdikleri çalışmalarla eğitimlerine devam ettiklerini ve önümüzdeki dönemde üretim müdürü, fabrika direktörü yetişmeye devam edeceklerini ifade ediyor. Hedeflerinin ise yılda 200 kişiye eğitim vermek olduğunu dile getiriyor. 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 11:39
YORUM EKLE

Legrand

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını