Kısıtlı alanlarda kabloları koruyor

Kalıp, plastik, elektrik, makina ve otomasyon sektörlerinde hizmet veren Ortaçlar’ın oval kanal tip polyamide spiral boru ürünü zorlu alanlarda kablo koruması sağlıyor.

Kısıtlı alanlarda kabloları koruyor
Endüstrideara

Oval kanal tip polyamide spiral boru, makina imalat sektöründe mekanik ve ekipman cihaz bağlantılarında makina, matbaa, otomotiv, lokomotiv, tramvay, ges, endüstriyel tesis montajlarında, aydınlatma ve elektrik pano montajlarında kullanılıyor. Oval koruge boruları güvenilir bir şekilde, uygulama alanı kısıtlı alanlarda kablo koruma sağlıyor. Ayrıca, kablo tavalarında olduğu gibi uzun metrajlarda bile ekstra aparat masrafı gerektirmiyor.

Bunun yanı sıra Oval koruge boruları, boylamsal bir eksen etrafında ve eşit merkezli olarak üretildiğinden mükemmel bir esneklik ve ince duvar kalınlıklarında bile mekanik yüklemelere karşı dayanıklılık sağlıyor. Öte yandan kablo kanallarının çalışma alanlarının kısıtlı olduğu yerlerde rahat ve maliyeti uygun montaj avantajı da sağlıyor.                            
 
Siyah ve gri renk seçeneklerinin de bulunduğu Oval koruge boruları,-40 ve +120 çalaışma sıcaklığı aralığına sahip. Bununla birlikte ürün UV ışınlarına,yüksek darbeye, Solvent ve yağlara karşı da çok dayanıklı
 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 17:06
YORUM EKLE

Kontek

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını