NSK, ACTIVE CASTER ÜNİTESİNİ GELİŞTİRDİ NSK, ACTIVE CASTER ÜNİTESİNİ GELİŞTİRDİ

Botek Otomasyon Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Yetkin Özbak, Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nde sergileyeceği ürünler, hayata geçirdiği projeler ve gelecek hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

ZİYARETÇİLER COBOT'U YAKINDAN DENEYİMLEME FIRSATI BULACAK

Botek Otomasyon olarak Robot Yatırımları Zirvesi’nde Schneider Electric tarafından üretimi yapılmış olan Cobot’u sergileyecekleri bilgisini paylaşan Botek Otomasyon Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Yetkin Özbak, "Botek Otomasyon olarak Robot Yatırımları Zirvesi’nde Schneider Electric tarafından üretimi yapılmış olan Cobot’u sergileyeceğiz. Zirve aracılığı ile Cobot’u ziyaretçilere tanıtmayı ve yakından deneyimleme fırsatı sunmayı amaçlıyoruz. Bunun yanı sıra zirvede, yine Schneider Electric Aveva System Platform’un yazılım çözümleri konusunda özellikle eğitim amaçlı kullanılmakta olan VR gözlük ile Metaverse uygulamasına yer vereceğiz. Metaverse uygulaması, stantımızı ziyaret edecek misafirlerimize ayrı bir deneyim yaşatacak." dedi.

AVEVA YAZILIM ÇÖZÜMLERİYLE BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ

Robotlu üretimin, endüstriyel otomasyonun her alanında ve neredeyse tüm projelere çözüm sunduğunu söyleyen Özbak, bu sayede üretim firmalarının maliyetlerini azaltarak, daha güvenli iş gücü sağlayıp zamandan tasarruf ederek, standartlara uygun yüksek kalitede üretim yaptıklarını söyledi. Bu kapsamda müşterilerinin bu beklentilerine cevap veren robot teknolojilerine daha fazla yönelip, bu alandaki birçok ihtiyaca çözüp sunmayı hedeflediklerini söyleyen Özbak, bununla birlikte yine Aveva yazılım çözümlerini uygulayarak başarılı projelere imza atmayı sürdüreceklerini söyledi.

Yıl sonu hedefleri ve projelerine ilişkin de açıklamada bulunan Özbak, "Yeni dönem planlamalarımız içerisinde endüstrinin birçok alanında yazılım çözümleri sağlayan, geniş ve güçlü platformumuz Aveva System Platform’unu daha fazla müşterimize ulaştırmayı ve çeşitli üretim alanlarında yaygın kullanımını sağlayarak güçlü bir yazılım altyapısı sunmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda robotlu üretim konusunda robot tedariği ile birlikte yazılım desteği ve uygulaması konusunda müşterilerimize en yüksek teknolojide sistem sunarak endüstriyel otomasyonda yeniliklerin adresi olmaya devam etmeyi planlıyoruz." şeklinde konuştu.