İstanbul’un Denize Sıfır Tek Premium Projesi: "SeaPearl" İstanbul’un Denize Sıfır Tek Premium Projesi: "SeaPearl"

Beyaz Group İnşaat ve Cemrem İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Ihlamur Konakları projesinde düğmeye basıldı. Bölgenin en kapsamlı kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyan Ihlamur Konakları'nın harfiyat ve ön talep toplama süreci de başladı. Büyükçekmece'nin önemli arterlerinden biri olan Cengiz Topel Caddesi üzerine konumlanan Ihlamur Konakları, 8 bin 800 m² arsa ve 42 bin m² inşaat alanı üzerinde inşa edilecek. 12 blokta 161 daire ve 34 ticari alandan oluşan proje, pek çok ilki de bünyesinde barındırıyor.

YEŞİL ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Geniş peyzaj ve yaşam alanlarının inşaat alanlarından fazla olduğu Ihlamur Konakları, yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor. Balkon ve terasların da ön plana çıktığı proje; 5 bin 500 m²'nin üzerindeki yeşil alanlarıyla, bölgenin en yüksek sosyal donatıya sahip projesi olarak karşımıza çıkıyor. Açık olimpik yüzme havuzu, spor salonu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik hizmetiyle konfor sağlayan proje, sahile de bir dakikalık yürüme mesafesinde.

"KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ ÇOK ÖNEMSİYORUZ"

Kuruldukları günden bu yana kendi projelerini büyük bir titizlikle inşa ettiklerini açıklayan Beyaz Group İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Beyaz, özellikle kentsel dönüşümü çok önemsediklerinin altını çizdi. Büyükçekmece'de en çok kentsel dönüşüm projesi yürüten şirketlerden biri olduklarını ifade eden Beyaz, bölgede 15 kentsel dönüşüm projesinde 730 konut 56 ticari bölümü tamamlayarak teslim ettiklerini söyledi.

FOTO: EMRAH BEYAZ

BÜYÜKÇEKMECE'NİN İLK GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLİ PROJESİ

630 Milyon yatırımla hayata geçirilen, hastane ve özel eğitim kurumlarına da komşu olan Ihlamur Konakları, kentsel dönüşüm projesinde Büyükçekmece'nin ilk güneş enerjisi sistemine sahip projesi olmasıyla dikkat çekiyor. 

Editör: Merve Kaya