MEXT Teknoloji Merkezi Ataşehir’de düzenlenen SW’24 SUMMIT’e katılan ÜÇGE DRS, dikkat çeken bir sunuma imza attı. "Lojistik Teknolojisinin Geleceği: AKILLI DEPOLAR" başlıklı sunumuyla ilgiyi üzerine toplayan ÜÇGE DRS, intralojistik sektörünün geleceğine yönelik inovatif çözümlerini ve teknolojik ilerlemelerini katılımcılarla paylaştı. 

GLOBELİNK ÜNİMAR TUZLA’DA YENİ DEPOSUNU AÇTI GLOBELİNK ÜNİMAR TUZLA’DA YENİ DEPOSUNU AÇTI

İNTRALOJİSTİĞİN OTOMASYON GÜCÜ 

Zirvede sunum gerçekleştiren ÜÇGE DRS Robotik Satış Müdürü Akın Saka, akıllı depoların lojistik sektörüne getirdiği yenilikleri ve avantajları ayrıntılı bir şekilde ele aldı. Akıllı depoların işletmelere; operasyonel verimlilik, maliyet tasarrufu ve sürdürülebilirlik açısından önemli katkılar sunduğunu belirten Saka; özellikle otomasyon sistemlerinin, depo yönetim süreçlerini optimize ederek hatasız ve hızlı işlem yapma olanağı sağladığını aktardı.

ÜÇGE DRS’nin teknoloji inovasyonlarını yakından takip etiğini dile getiren Saka; tam otomatik depolama sistemleri, yarı otomatik depolama sistemleri, manuel depolama sistemleri, özel depolama sistemleri, -24 dereceye kadar çalışan depolar ve özellikle de 30 metreyi aşan yükseklikle ve genişlikte sınırsız depolarıyla sektöre yön veren çözümler geliştirdiklerinin altını çizdi.

Editör: Ayşete Yavaş