Yeşil Finansmana Adım: Türkiye Sürdürülebilirlik Raporlama Standartları Neden Önemli? Bu Standart Kimleri Kapsıyor? Yeşil Finansmana Adım: Türkiye Sürdürülebilirlik Raporlama Standartları Neden Önemli? Bu Standart Kimleri Kapsıyor?

Kuzey Afrika ve Avrupa ülkeleriyle Türkiye arasında lojistik çözümler sunan Bulung Logistics, çekici filosunu yeni araçlarla büyütmeyi sürdürüyor. Yeni satın alınan 50 adet IVECO S-Way çekici ile ilgili değerlendirmesini paylaşan Bulung Logistics’in Türkiye Genel Müdürü Savaş Kasap, Türkiye’nin en hızlı büyüyen lojistik şirketlerinden biri olarak yeni çekicilerle özmal araç ve ekipman sayılarının 700’e ulaştığını ifade etti. Savaş Kasap, IVECO S-Way çekicileri tercih etme nedenlerinin; yakıt tasarruflu, kabin konforuna ve sürüş performansına sahip olması olduğunu dile getirdi.

“BULUNG LOGİSTİCS’İN BÜYÜMESİNE KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUZ”

Teslimat töreninde konuşma gerçekleştiren IVECO Yetkili Satıcısı Iveco Otomotiv Genel Müdürü Rüştü Başargan, “Lojistik sektörünün en hızlı büyüyen firmalarından olan Bulung Logistics’e IVECO S-Way çekiciler ile katkı sunarak iş birliğimizi gelecek yıllarda da sürdürmek istiyoruz.”  şeklinde konuştu.

IVECO Yetkili Satıcısı Iveco Otomotiv Ağır Vasıta Satış Müdürü Çayan Tubay ise IVECO S-Way çekiciler hakkında teknik bilgilendirme sağladığı konuşmasında şunları söyledi: "Seri diferansiyel oranı ve 13 litrelik güçlü motor yapısıyla yakıt tasarrufu sağlayan IVECO S-Way çekiciler, geniş kabin alanına sahip."

Tubay, Bulung Logistics’e teslim edilen 490 HP güce sahip IVECO S-WAY AS440S49T/FP-LT model araçların, diğer S-Way modellerinde olduğu gibi, iki yıl sınırsız full garanti ve 90 bin kilometrelik bakım aralıkları ile işletme giderlerini minimize ettiğini de sözlerine ekledi.

Editör: Ayşete Yavaş