20-23 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan Robot Yatırımları Zirvesi’ne katılacak olan FRM Otomasyon, fuarda Endüstriyel PC'ler, Ethernet Switch ve Endüstriyel Kablolama ürünlerini sergileyecek.

"ÜRÜN PERFORMANSLARINI BİREBİR DENEYİMLEYECEKLER"

Fuarda sergileyecekleri ürünler hakkında konuşan FRM Otomasyon Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uğur Karataban, şunları söyledi:

"eleCO olarak fuarda sergileyeceğimiz ürünlerin başında Endüstriyel PC’ler geliyor. Endüstriyel PC’leri; Panel PC’ler, Box PC’ler ve monitörler olarak üçe ayırabiliriz. Yanı sıra Ethernet Switch ve Endüstriyel Kablolama ürünlerimizi de sergiliyor olacağız. eleCO olarak aynı zamanda Endüstriyel El Aletleri konusunda da üretici bir firmayız. Bu ürün grubumuzu da stantımızda sergileyeceğiz. Müşterilerimiz tüm ürünlerimizi kullanabilecekler ve ürünlerin performanslarını birebir deneyimleme fırsatı bulacaklar."

eleCO olarak IPC ürünleri konusunda uzman bir üretici olduklarını ve saha koşullarına en uygun ürünleri sunmakta olduklarını söyleyen Karataban, "Son dönemlerde otomotiv üreticisi bir firmada yapılmış olan bu tarz bir uygulamada kullanılmak üzere yaklaşık 100 adet IPC ürünü sağlanmıştır. Son kullanıcı firma yapılan bu desentrilizasyon sayesinde zamandan tasarruf sağlamış ve hattın daha hızlı ve verimli çalışmasını sağlamıştır. Aynı projede yine firmamız üretimi olan 16 portlu Endüstriyel Ethernet Switch’ler de kullanılmıştır." diyerek yakın zamanda hayata geçirdikleri proje hakkında bilgi verdi.

ROBOTLARIN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR ROBOTLARIN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

"ÜRÜNLERİMİZİ DAHA FAZLA SAHADA GÖRMEYİ HEDEFLİYORUZ"

Yıl sonu hedefleri ve yeni dönem projeleri hakkında da konuşan Karataban, "eleCO olarak 2023 yılında ciddi projelere imza attık ve geçen yıla göre yüzde 220’nin üzerinde bir büyüme gerçekleştirdik. Ülkemiz sanayisinde önemli markaların üretim tesislerinde ürünlerimizi projelere dahil ettik.  Bu sene eleCO için çok güzel geçti ve 2024 yılında da yeni yatırımların hayata geçirilmesi sayesinde ürünlerimizi sahada daha fazla göreceğimiz bir yıl olacağını ümit ediyoruz." dedi.
 

Editör: Haber Merkezi